İnşaat ve iş makineleri sektöründe yaşanan gelişmeleri, 27 yıldır hiç ara vermeden okuyucularına aktaran Makina Market, hala ilk sayıdaki heyecanı ile yayın hayatını sürdürüyor.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

Hidromek Fortune 500 Türkiye listesinde yer almaya devam ediyor

Dünyanın en büyük 50 iş makinesi üreticisi arasında yer alan Hidromek, başarılarına yenilerini eklemeye devam ediyor. Türkiye’nin en büyük şirketlerinin listelendiği Fortune 500 Türkiye araştırmasının 2019 yılı sonuçlarına göre Hidromek 254’üncü sırada yer aldı.

Şirketlerin net satışlarına göre sıralandığı Fortune 500 Türkiye listesinde bu yıl da yerini alan Hidromek, Ankara’nın en büyük 44’üncü, makine ve ekipman sektörünün ise en büyük 5’inci şirketi oldu.

 

 

İş makineleri 6 kıtada çalışıyor
Bu yıl kuruluşunun 42’nci yıl dönümü olan Hidromek, dördü Ankara’da, biri İzmir’de, biri de Tayland’da yer alan altı üretim tesisinde kazıcı yükleyici, hidrolik ekskavatör, lastikli yükleyici, motor greyder ve toprak silindiri üretiyor. Ankara Sanayi Odası 1’inci Organize Sanayi Bölgesi’nde 1400 dönümü aşkın sanayi parseli üzerinde Hidromek Üretim Üssü’nün inşaatına devam eden Hidromek, burada ilk olarak faaliyete geçen komponent fabrikasında daha önce ithal ettiği şanzıman, aks, hidrolik redüktör ve hidrolik silindir gibi ana komponentlerin üretimini büyük ölçüde kendi bünyesinde yapıyor. Bugün 6 kıtada 100’ün üzerinde ülkede 45 binden fazla iş makinesi çalışan Hidromek, yurt dışındaki yetkili bayi yönetimi, satış ve satış sonrası hizmetlerini İspanya’da Hidromek WEST, Rusya’da Hidromek RUS, Tayland’da Hidromek Construction Equipment Thailand (HCE) ve Japonya’da Hidromek JAPON ile yürütüyor.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

Ketmak: “Salgın sürecini en az hasarla atlattık”

SONRAKİ HABER

İş makineleri sulama projesi için iş başında

BENZER HABERLER
Total
0
Share