İnşaat ve iş makineleri sektöründe yaşanan gelişmeleri, 27 yıldır hiç ara vermeden okuyucularına aktaran Makina Market, hala ilk sayıdaki heyecanı ile yayın hayatını sürdürüyor.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

HİDROMEK’in uluslararası tasarım ödülü sayısı 33’e yükseldi

HİDROMEK’in tasarım alanındaki başarılarına bir yenisi daha eklendi. Yeni K4 Serisi mini kazıcı yükleyiciler; German Design Award 2024 Winner ödülünün sahibi olurken HİDROMEK’e 33’üncü uluslararası tasarım ödülünü kazandırdı.

Türkiye’nin sayılı iş makinesi tasarım stüdyolarından birini bünyesinde barındıran HİDROMEK, iş makinesi tasarımında konfor, rahatlık ve kolay kullanım gibi özellikleri ön plana çıkarıyor. ‘HİDROMEK Design’ imzasını taşıyan iş makinelerinin tasarım süreçlerinde; sanal gerçeklik uygulamaları ile makine henüz sanal prototip halindeyken operatörlere kullandırılıyor; böylece kullanıcı geri bildirimlerinden en üst seviyede faydalanılıyor.

HİDROMEK 8. German Design ödülünü kazandı

HİDROMEK Tasarım Stüdyo Müdürü Hakan Telışık, kazandıkları yeni ödülle ilgili şunları söyledi: “Uluslararası prestije sahip bir tasarım ödülünü daha firmamıza kazandırmanın mutluluğunu yaşıyoruz. HİDROMEK K4 Serisi, German Design ödülünü dünyada ilk kez kazanan kazıcı yükleyiciler olma unvanını elde etmişti. K4 Serisi mini kazıcı yükleyiciler ile bu başarıyı devam ettirdik. Aldığımız bu ödül, K4 Serisi mini kazıcı yükleyicilerin 2’nci tasarım ödülü olurken, HİDROMEK’in 8’inci German Design ödülü oldu. Kazandığımız her ödül bizlere büyük bir motivasyon sağlıyor. Bu heyecanla, çalışmalarımızı daha da azimli, istekli şekilde sürdürecek; daha nice ödülleri firmamıza ve ülkemize kazandırmaya devam edeceğiz.”

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

Dynapac, Karyer-Tatmak güvencesiyle pazara yeni bir adım atıyor

SONRAKİ HABER

Safir Proje’nin ham maddesi, Metso kırıcılarla şekil alıyor

BENZER HABERLER
Total
0
Share