İnşaat ve iş makineleri sektöründe yaşanan gelişmeleri, 27 yıldır hiç ara vermeden okuyucularına aktaran Makina Market, hala ilk sayıdaki heyecanı ile yayın hayatını sürdürüyor.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

Hitachi, Avrupa Yıkım Birliği’ne katılıyor

Hitachi Construction Machinery Europe (HCME), Avrupa Yıkım Birliği’nin (EDA) en yeni üyesi oldu.

Hitachi Construction Machinery Co.’nun yan kuruluşu olan HCME, 1972 yılında Hollanda’nın Oosterhout şehrinde kuruldu. Hitachi inşaat ekipmanlarının Avrupa, Afrika’nın bazı bölgeleri ve İsrail’de üretiminden, satışından ve pazarlanmasından sorumlu olarak faaliyetlerini sürdürüyor. EDA, “Elli yıl önceki başlangıcından bu yana, HCME mühendislik mükemmelliğine odaklanarak ve müşterilerinin ihtiyaçlarını dinleyerek başarılı bir operasyona dönüştü. Hitachi inşaat ekipmanlarına olan talebiyle, tüm bölgelerde istikrarlı bir şekilde arttı ve HCME bu talebi karşılamak için bayi ağını kademeli olarak genişletti” ifadelerini kullandı.

90.000’e kadar parça stoklayabiliyor

HCME, kendi bölgesinde çalışan ve sayıları giderek artan Hitachi makinelerini desteklemek için Oosterhout’ta özel parça tesisiyle çalışmalarını yürütüyor. 53.000 metrekarelik Avrupa Parça Deposu, bayilere ve müşterilere tedarik sağlayarak 90.000’e kadar parça stoklayabiliyor. Bugün şirket, Amsterdam’daki genel merkezinde, Almanya, İtalya, Fransa ve Birleşik Krallık’taki lokasyonlarında 500’den fazla kişiye istihdam sağlıyor.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

Shell ve Marubeni Dağıtım ve Servis A.Ş.’den güçlü iş birliği

SONRAKİ HABER

Yeni nesil 4 teker çekişli Komatsu bekoloderler, tasarruflu yeni motorlarıyla sektörün en verimli çözüm ortağı oluyor

BENZER HABERLER
Total
0
Share