İnşaat ve iş makineleri sektöründe yaşanan gelişmeleri, 27 yıldır hiç ara vermeden okuyucularına aktaran Makina Market, hala ilk sayıdaki heyecanı ile yayın hayatını sürdürüyor.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

Hitachi, yeni sıfır emisyonlu ekskavatörünü sergiliyor

Hitachi İnşaat Makineleri; yeni, sekiz tonluk sıfır emisyonlu ekskavatörünü 2023 haziran ayında Uluslararası Kiralama Fuarı’nda sergileyecek.

Hitachi, sıfır egzoz emisyonlu ve daha düşük gürültü seviyeleriyle tasarladıkları ZX85-6EB’yi, operatörlerin güvenliği artırmak, üretkenliği çoğaltmak ve kullanım ömrü maliyetlerini azaltmak için desteklediklerini belirtti. Şirket, Zaxis serisinin bir parçası olan makinenin, aynı hidrolik sistemi korurken dizel modellere göre daha az bakım gereksinimi ve daha az arıza süresi gerektirdiğini ekledi.

Güvenilirlik ve kaliteyi birlikte getiriyor

HCME ayrıca 2018’de başlattığı ve yaklaşık 1.000 makinelik bir filoyu kapsayacak şekilde büyüyen Hitachi İnşaat Makineleri Premium Kiralama programının faydalarını da vurguluyor. Baltık bölgesinde lanse edilen programdaki mevcut ürünler, şirketin tüm ekskavatörlerini ve ZW-7 tekerlekli yükleyicilerini içeriyor. HCME Kiralama Müdürü Rene Danielsson, “Program dahilinde, Hitachi İnşaat Makineleri markasıyla çalışmak, müşterilerimizin bekleyecekleri yüksek düzeyde güvenilirliği ve kaliteyi birlikte getiriyor. Bu yıl, salgın nedeniyle 2017’den beri IRE (Uluslararası Kiralama Fuarı) ilk kez düzenleniyor. Maastricht’teki müşterilerimizle buluşmayı, hem yeni elektrikli modellerimizi hem de kiralama çözümlerimizi onlara sunmak için heyecanlıyız” dedi.

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

PERI, tünel açma projesinde 'yenilikçi yaklaşım' sergiledi

SONRAKİ HABER

Yanmar Türkiye, ilk Power Solution Center açılışını gerçekleştirdi

BENZER HABERLER
Total
0
Share