İnşaat ve iş makineleri sektöründe yaşanan gelişmeleri, 27 yıldır hiç ara vermeden okuyucularına aktaran Makina Market, hala ilk sayıdaki heyecanı ile yayın hayatını sürdürüyor.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

Hortum basma tezgahıyla iş makineleri daha dayanıklı ve verimli

Her türlü iş makinesinin ihtiyacı olan tüm yüksek ve düşük basınçlı, çelik tel örgü katmanlı özel kauçuk Cat hidrolik hortumları ve bağlantı elemanlarını Borusan Cat yetkili servis merkezi Atlı Makine’de bulmak mümkün. Ankara Ostim’de bulunan Borusan Cat hortum tezgahında her markaya parçalı hortum bastırılıyor.

 

 

Tüm Cat hidrolik hortumları ve rekorlarının birbiriyle mükemmel uyumu ve kenetlenme idealliği Cat tarafından özel olarak teste sokularak garanti ediliyor. Böylece her bir hidrolik hortum ve rekoru maksimum verimi sağlayacak şekilde birbiriyle uyumlu çalışıyor. İş makinesinin uyguladığı maksimum basınç alanından minimum basınç alanına kadar her türlü basınca dayanıklı Cat hidrolik hortumu bulunuyor.

 

Standart hortumlardan 20 kat daha dayanıklı

Cat hidrolik hortumlar yüksek mukavemetli çelik tel örgü takviyeli olarak, Cat tarafından tüm iş makinelerine özel üretiliyor. Çelik tel örgü katları 6 kata kadar çıkıyor. Cat hidrolik hortumların alt ve üst katmanı hidrolik yağlara ve her türlü aşınma şartlarına dayanıklı üretilmiş özel sentetik kauçuk hortumlardan oluşuyor. Aşınma ve yüksek basınçlara karşı dayanıklılığı Cat tarafından garanti edilen Cat hidrolik hortumlarının aşınmalara dayanıklılığı standart kauçuk hortumların 20 katından fazla. Hidrolik hortumlarda en kritik teknik özelliklerden biri olan esneklik de bu üründe öne çıkıyor. Cat hidrolik hortumlar standart hortumlara göre 2 kat daha fazla esneklik sunuyor. Bu özellik sayesinde iş makinesinin çalışması sırasında Cat hidrolik hortumları kırılma ve çatlamalara karşı daha uzun süre dayanıyor. Borusan Cat Yetkili Servis Merkezi Atlı Makine Ostim’de hortum basma tezgâhı ile Borusan Cat güvencesinde müşterilerine hizmet sunuyor.

 

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

İş makineleri sulama projesi için iş başında

SONRAKİ HABER

Zeminler, XCMG – Chimach ile sağlamlaşıyor

BENZER HABERLER
Total
0
Share