İnşaat ve iş makineleri sektöründe yaşanan gelişmeleri, 27 yıldır hiç ara vermeden okuyucularına aktaran Makina Market, hala ilk sayıdaki heyecanı ile yayın hayatını sürdürüyor.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

Hyundai CE ve Hasel’den afet bölgesine iş makinesi desteği

Hasel İş Makinaları’nın distribütörlüğünü yaptığı Hyundai CE, Kore hükümetinin desteği ile deprem bölgesindeki arama kurtarma çalışmalarında kullanılmak üzere AFAD’a 5 adet ekskavatör bağışladı.

Kahramanmaraş merkezli depremin ilk gününden bu yana enkaz bölgelerine iş makinesi, personel ve yardım malzemeleri gönderen Hasel İş Makinaları’nın, temsil ettiği Hyundai iş Makinaları şirketi de deprem bölgelerindeki çalışmaları destekleme kararı aldı. Bu kapsamda enkaz çalışmalarına daha fazla katkı sağlamak için harekete geçen Hyundai CE’nin üst düzey yöneticileri Jason Byun, Kwun ve Kore Büyükelçisi Won Ik Lee ile Hasel İş Makinaları Genel Müdürü Atilla Köksal, AFAD temsilcileriyle Ankara’da bir araya geldi. Yardımların öneminin konuşulduğu toplantıda, Hyundai CE tarafından AFAD’a hibe edilen beş adet ekskavatörün teslimatı gerçekleştirildi.

Hasel İş Makinaları, konuyu sosyal medya kanallarından şu ifadelerle duyurdu:

“Deprem bölgesindeki çalışmaları desteklemek adına, distribütörlüğünü yapmakta olduğumuz Hyundai CE markasının üst düzey yönetiminde yer alan Jason Byun, Kwun ve Kore Büyükelçisi Won Ik Lee ile AFAD temsilcileriyle Ankara’da bir araya geldik. Yardımların öneminin konuşulduğu organizasyonda Hyundai CE tarafından bağışlanan beş adet Hyundai iş makinesinin teslimini tamamladık. Yaşanılan bu zorlu günlerde bizleri yalnız bırakmayan başta Kore hükümetine, tüm Kore halkına ve elbette Hyundai CE yönetimine sonsuz teşekkür ederiz.”

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

Köseoğlu Kum, maden ocağındaki zor işlerde Hidromek’e güveniyor

SONRAKİ HABER

“Kadınlar her sektörde başarıyla görev alabilir”

BENZER HABERLER
Total
0
Share