İnşaat ve iş makineleri sektöründe yaşanan gelişmeleri, 27 yıldır hiç ara vermeden okuyucularına aktaran Makina Market, hala ilk sayıdaki heyecanı ile yayın hayatını sürdürüyor.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

Hyundai Doosan Infracore yeni marka adını açıkladı

Hyundai Doosan Infracore (HDI), inşaat ekipmanlarında Doosan markasını değiştirdiğini ve ‘Develon’ adlı yeni markasını tanıttığını duyurdu. 2021 yılından bu yana değişiklik üzerindeki çalışmalar devam ediyor.

Hyundai Doosan Infracore (HDI) markasının tüm HDI ekipmanlarındaki marka adı, ‘Develop’ ve ‘Onwards’ kelimelerinin bir kombinasyonu olan Develon olarak değişecek. Bir basın açıklamasında firma yetkilileri, yeni ismin HDI’nin inovasyon yoluyla geleceğe odaklanmasını ve yenilikçi ürünler ve çözümlerle dünyayı değiştirme niyetini aktardığını söyledi.

Yeni markanın lansmanı ConExpo-Con’da yapılacak

HDI, Hyundai İnşaat Ekipmanları (HCE) ile birlikte Hyundai Orijinal grubunun bir yan kuruluşu olarak devam edecek. Bobcat serisi, Doosan Group bünyesindeki Doosan Bobcat işinin bir parçası olmaya devam ediyor ve bu değişiklikten etkilenmedi. Yeni markanın ConExpo-Con/Agg’da lansmanının ardından yerel bayilerde hem tabela hem de makine çıkartmaları için marka değişikliği çalışmaları başlayacak. Konu hakkında açıklamalarda bulunan HDI CEO’su Cho Young-cheul, “Üç inşaat ekipmanı işletmemiz, HD Hyundai’nin temel iş sütunlarından biri olarak statülerini şimdiden sağlamlaştırdı ve performans hedeflerine ulaşmak ve aralarında sinerjik etkiler yaratmak için sarsılmaz bir temel oluşturdu. hızla değişen küresel ekonomik ortam. Müşteriler muhtemelen yeni markalı makineleri yerel Develon bayilerinde ve şantiyelerde 2023’ün 2. Çeyreğinin sonunda görmeye başlayacak. Develon, büyümeyi teşvik etmek için gelecekteki elektrifikasyon ve otomasyon pazarına liderlik edecek ve müşterilerimiz için tercih edilen bir marka olmaya devam edecek” dedi.

“Yeni marka vitrini”

HD Hyundai bünyesindeki üç inşaat markası, Hyundai Genuine (Hyundai Heavy Industries Group’un inşaat makineleri alanındaki ara holding şirketidir), Hyundai Construction Equipment ve Hyundai Doosan Infracore’dur (HDI). HDI, Şubat ayı sonuna kadar sosyal medya aracılığıyla bir ‘Yeni Marka Vitrini’ yayınlayarak daha ayrıntılı marka bilgilerini tanıtmayı planlıyor. Ayrıca Mart ayında ABD, Las Vegas’taki ConExpo-Con/Agg’da yeni markayla birlikte ekipmanlarını tanıtacak. Şubat 2021’de HD Hyundai, ana şirketi Doosan Heavy Industries & Construction Co.’dan 850 milyar won (735 milyon ABD Doları) karşılığında Doosan Infracore’un %35 hissesini satın almayı kabul etti.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

<strong>Ege Makine’den RAD Torque ile maden makinelerine hassas çözümler</strong>

SONRAKİ HABER

<strong>JCB ilk hidrojen motorunu ABD’de de sergileyecek</strong>

BENZER HABERLER
Total
0
Share