İnşaat ve iş makineleri sektöründe yaşanan gelişmeleri, 27 yıldır hiç ara vermeden okuyucularına aktaran Makina Market, hala ilk sayıdaki heyecanı ile yayın hayatını sürdürüyor.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

İMDER, CTT Expo’da önemli ziyaretler gerçekleştirdi

23-26 Mayıs tarihleri arasında Rusya Moskova’da gerçekleşen CTT Expo 2023’e Türk firmalar yoğun katılım gösterdi. 76 Türk firmanın yer aldığı Fuar alanında ziyaretler gerçekleştiren İMDER, katılımcı firmalar ile önemli görüşmeler gerçekleştirdi.

Fuar kapsamında açıklamalarda bulunan İMDER (Türkiye İş Makinaları Distribütörleri ve İmalatçıları Birliği) Türk firmalarının yoğun ilgi gösterdiği ve katılımcı sayısının yaklaşık 5000 m2de 76 firmaya ulaştığı, CTT Expo kapsamında İMDER üyelerinin Türkiye iş makineleri sektörünün yurt dışındaki temsiline önemli katkılar verdiklerine dikkat çekti. Bu yıl 21’incisi düzenlenen CTT Expo kapsamında İMDER’in uluslararası kardeş derneklerden birisi olan CCMA-Çin İş Makinaları Derneği ile 2023 yılının Eylül ayında gerçekleştirilecek olan BICES 2023 Fuarı üzerine istişareler gerçekleştirildiği belirtildi. Rusya Büyükelçisi Mehmet Samsar’da CTT Fuarı kapsamında İMDER’e üye firmaların stantlarını ziyaret ederek, iş ve inşaat makineleri sektör temsilcileriyle bir araya geldi.

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

Mermer Fuarı’nda TSM Global rüzgarı

SONRAKİ HABER

Kubota, 8,5 tonluk yeni mini ekskavatörü tanıttı

BENZER HABERLER
Total
0
Share