İnşaat ve iş makineleri sektöründe yaşanan gelişmeleri, 27 yıldır hiç ara vermeden okuyucularına aktaran Makina Market, hala ilk sayıdaki heyecanı ile yayın hayatını sürdürüyor.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

İMDER ve İSDER, T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı ile istişarelerde bulundu

İş ve istif makinesi sektörlerinin güncel sorunlarının ve çözüm önerilerinin görüşüldüğü “T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı İMDER & İSDER Üyeleri İstişare Toplantısı” 16 Ocak’ta HİDROMEK’in ev sahipliğinde Ankara’da gerçekleştirildi.

Genel Müdürlüğü ve üretim tesisi Ankara’da kurulu olan HİDROMEK’in ev sahipliğinde gerçekleşen istişare toplantısına T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Sanayi Genel Müdürü Prof. Dr. İlker Murat Ar ve T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Sanayi Genel Müdürlüğü Daire Başkanı Dinçer Gonca katılım sağladı.

İş ve istif makinesi sektörlerinin güncel sorunları ve çözüm önerilerinin istişare edildiği toplantıda İMDER ve İSDER üyesi çok sayıda firma yer aldı.

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

2023 yılında inşaat malzemesi ihracatı 29,38 milyar dolar oldu

SONRAKİ HABER

İnşaat sektörü faaliyetlerinde durgunluk devam ediyor

BENZER HABERLER
Devamını Oku

Borusan Cat, ziyaretçileri ile buluşuyor

Borusan Grup şirketlerinden Borusan Cat, 11 Temmuz 2024’ten itibaren önümüzdeki aylarda çeşitli lokasyonlarda iş makinelerini ve hizmetlerini tanıtmak…
Total
0
Share