İnşaat ve iş makineleri sektöründe yaşanan gelişmeleri, 27 yıldır hiç ara vermeden okuyucularına aktaran Makina Market, hala ilk sayıdaki heyecanı ile yayın hayatını sürdürüyor.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

İnan Makina, güçlü bayileriyle 2021 yılına hazır

İnan Makina, her yıl geleneksel olarak düzenlediği bayi toplantısını, bu yıl “Kalite asla tesadüf değil, 2021 için hazırız” mottosuyla Çerkezköy’deki fabrikasında gerçekleştirdi. Tüm şube ve bayi yetkililerinin katıldığı toplantıda Ar- Ge çalışmaları sonucu 1 yıl test edilerek üretime geçilen “Akıllı Kırıcılar” tanıtıldı.

 

Dünyanın tanınmış hidrolik kırıcı üreticisi İnan Makina, bu yılki geleneksel bayi toplantısını Çerkezköy’deki modern ve teknolojik fabrikasında düzenledi. “Kalite asla tesadüf değil, 2021 için hazırız” mottosuyla gerçekleştirilen toplantıya 5 şube ve 14 bayi katıldı.

 

 

“Önceliğimiz kalite”

Bayilerin ve şubelerin eksiksiz yer aldığı toplantıda İnan Makina Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Dinçer Alkan tarafından bir sunum yapılarak, 2019 yılındaki çalışmalar hakkında bilgi verildi. 2019 yılının ilk 6 ayında pandemiye rağmen tüm bayi ve şubelerde yoğun bir çalışma olduğunu belirten Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Dinçer Alkan, “İnan Makina olarak birinci önceliğimiz; kalitemizin sürekliliği ve bununla birlikte tüm bayi ve şubelerimizin taleplerine zamanında cevap verebilmek” dedi.

 

Akıllı kırıcılar ve yenilenen ataçmanlar tanıtıldı

Şube ve bayilerin güven tazelediği toplantıda Ar- Ge çalışmaları sonucu 1 yıl test edilerek üretime geçilen “Akıllı Kırıcılar” zemin sertliğine göre vuruş gücünü otomatik ayarlayan sistem tanıtıldı. Yeni akıllı sistem ile kırıcının boşa vurması engellenerek kırıcı ve makinede oluşabilecek hasarlar minimuma indirgendi. Toplantıda ayrıca ataçmanlar konusunda yapılan iyileştirmeler de anlatılarak, 2021’de müşteri talepleri doğrultusunda üretilmesi planlanan ürünler hakkında bayilerle fikir alışverişinde bulunuldu.

 

 

Çalışanlar ve bayi desteği

Çerkezköy fabrikasında gerçekleştirilen toplantı sonrasında Makina Market’e bayi yapılanmasıyla ilgili açıklamalarda bulunan İnan Makina Şubeler Direktörü Gürel Sancak, tüm şube ve bayilerin katıldığı bu yılki toplantıda satış ve satış sonrası hizmetlerin öncelikli konu olarak ele alındığını belirtti. Geçtiğimiz aylarda ülke genelinde zorlu bir pandemi sürecinin yaşandığını ve iletişim kopukluğu olan bu dönemde bayilerle güçlü bir şekilde iletişim kurduklarını kaydeden Gürel Sancak, “İnan Makina olarak bu süreci kısa çalışma programı ile atlatılamayacağını, üretimin mutlak sürede devam etmesi gerektiğini ön gören şirketlerdeniz. Pandemide bizler de zor zamanlar geçirdik ama tüm çalışanlarımız ve bayilerimizin desteği ile bu süreci yara almadan hatta büyüyerek geçirdik. Gerek mail gerek telefon ile yapılan görüşmeler neticesinde bayilerimizle güçlü bir iletişim sağladık” dedi.

 

Güçlü bayi iletişimi

İnan Makina’nın bayileriyle güçlü bir iletişime sahip olduğuna dikkat çeken Sancak, konuyla ilgili sözlerini şu şekilde sürdürdü: “Bayilerimizle olan güçlü iletişimi öncelikle uzun yıllara dayanan köklü bir birlikteliğe, karşılıklı güvene ve sonrasında da hızlı cevap akışına borçluyuz. Çağımızda hız her şey demektir. Bizlerde buna hem ayak uydurmak hem de kendimizi daha da geliştirmek için yoğun bir mesai harcamaktayız. Beraber büyümenin verdiği güçle her zamankinde daha da istekli bir şekilde çalışmaktayız.”

 

İnan Makina’nın yeni Trabzon bayisi: Uzman El Makine

Bayi yapılanmalarında yaşanan değişiklikle ilgili de açıklamalarda bulunan Gürel Sancak, “Bayilerimizle yapmış olduğumuz toplantı sonrasında Doğu Karadeniz (Trabzon) bayimizde bir değişikliğe gittik. Trabzon bayiliğimizi yapmış olan Lider İş Makinaları ile olan birlikteliğimizi noktalayıp, yerine Uzman El Makine ile yollarımıza devam etme kararı almış bulunmaktayız” ifadelerini kullandı.

 

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ÖNCEKİ HABER

Türkiye’nin en akıllı otoyoluna “Pi Makine” imzası

SONRAKİ HABER

Antalyalı yöneticilerden KOMATEK Fuarı’na tam destek

BENZER HABERLER
Devamını Oku

Apilion ile inşaatta kalite artıyor

Kafes kaynak makineleriyle inşaat sektörüne çözüm sağlayan Apilion, Türkiye faaliyetlerini Güran Makina distribütörlüğünde başarıyla sürdürüyor. Apilion’un inşaat malzemeleri…
Total
0
Share