İnşaat ve iş makineleri sektöründe yaşanan gelişmeleri, 27 yıldır hiç ara vermeden okuyucularına aktaran Makina Market, hala ilk sayıdaki heyecanı ile yayın hayatını sürdürüyor.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

Kobelco Avrupa, genel merkezinin taşındığını duyurdu

Kobelco Construction Machinery Europe (Kobelco Avrupa) kasım ayında, bayiler ve müşteriler için büyük bir etkinlikte bir araya gelerek 10. yılını kutladı. Avrupa genel merkezini; Almere’den, Lelystad, Hollanda’ya taşıyacağını duyuran marka; 2025 yılında açılması beklenerek inşa edilen sahada, Kobelco’ya ait 30.000 metrekarelik alan üzerinde 17.500 metrekarelik binalardan oluşacak.

Etkinlikte yakın zamanda lansmanı yapılan SK26SR-7 mini ekskavatörünü sergileyen Kobelco, 10 yıl içinde bayi ağını; Avrupa, BDT ve Mağrip’te 40 lokasyona çıkardığını belirtti. Bölgedeki ürünler, 1 tonluk SK08 mini ekskavatörden, 90 tonluk SK850LC ekskavatörün yanı sıra yıkım makineleri ve 55-550 tonluk kafes bomlu paletli vinçlere kadar çeşitlilik gösteriyor.

Makoto KATO – KCME Genel Müdürü

“Avrupa pazarına olan bağlılığımızı daha da güçlendirmekten heyecan duyuyoruz”

KCME Genel Müdürü Makoto Kato, “2013 yılında Avrupa’da yeniden kurulduğumuzdan bu yana KCME’nin başarılarından son derece gurur duyuyorum. Son on yılda Kobelco markasına sadık kalmayı sürdüren tüm bayilerimize, ortaklarımıza, müşterilerimize ve çalışanlarımıza şükranlarımı sunmak istiyorum. Geleceğe baktığımızda, Avrupa pazarına olan bağlılığımızı daha da güçlendirmekten heyecan duyuyoruz ve genel merkezimizi Lelystad’da özel olarak inşa edilmiş yeni, daha büyük bir tesise genişletme yolunda önemli bir adım attık. Yakın iş birliğimizin bir on yıl daha sürmesini sabırsızlıkla bekliyoruz” dedi.

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

Caterpillar C13D motoru, hidrojen projesinde yer alacak

SONRAKİ HABER

Zoomlion, bölge müdürlükleriyle Karadeniz operasyonlarını güçlendiriyor

BENZER HABERLER
Devamını Oku

Borusan Cat, ziyaretçileri ile buluşuyor

Borusan Grup şirketlerinden Borusan Cat, 11 Temmuz 2024’ten itibaren önümüzdeki aylarda çeşitli lokasyonlarda iş makinelerini ve hizmetlerini tanıtmak…
Total
0
Share