İnşaat ve iş makineleri sektöründe yaşanan gelişmeleri, 27 yıldır hiç ara vermeden okuyucularına aktaran Makina Market, hala ilk sayıdaki heyecanı ile yayın hayatını sürdürüyor.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

Zoomlion, bölge müdürlükleriyle Karadeniz operasyonlarını güçlendiriyor

Geçen yıl Eylül ayında İstanbul Genel Merkeziyle faaliyetlerini güçlendiren Zoomlion Türkiye, peş peşe açılışını gerçekleştirdiği bölge müdürlüklerinin sayısını artırıyor. Türkiye genelinde yaygınlaşan marka, 23 ve 24 Kasım 2023’te Samsun ve Trabzon Bölge Müdürlüklerinin açılış etkinlikleriyle göz doldurdu.

Zoomlion Türkiye’deki yatırımlarını hız kesmeden artırmaya devam ediyor. 23 Kasım’da Samsun’da 24 Kasım’da ise Trabzon açılışını gerçekleştirdiği bölge müdürlükleriyle dikkat çekiyor. Zoomlion Türkiye, Eylül 2022’de İstanbul Genel Merkezinin açılışından sonra art arda İzmir, Ankara, Adana, Samsun ve Trabzon Bölge Müdürlükleri olmak üzere toplam 6 merkeziyle müşterilerine ürün ve hizmetlerini en iyi şekilde ulaştırmayı, servis ve yedek parça teminini en hızlı şekilde çözümlemeyi taahhüt ediyor.

Bölge potansiyeli artıyor

Karadeniz bölgesindeki ilk büyük yapılanma olan Samsun Bölge Müdürlüğü: 1000 metrekare alanda kurulurken; Samsun, Zonguldak, Bartın, Kastamonu, Tokat, Amasya ve Sinop illerine satış, satış sonrası hizmetler, yedek parça deposu olarak hizmet vermeyi amaçlıyor. Açılışı gerçekleşen 1200 metrekare alana kurulu olan Zoomlion Trabzon Bölge Müdürlüğü ise: Trabzon, Rize, Ordu, Giresun, Artvin, Gümüşhane, Bayburt, Erzincan, Erzurum, Kars, Ağrı, Iğdır ve Ardahan illerine; satış, satış sonrası hizmetler ve yedek parça deposu olarak hizmet vermeyi hedefliyor.

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

Kobelco Avrupa, genel merkezinin taşındığını duyurdu

SONRAKİ HABER

SSAB, Hardox® 500 Tuf ile Özgül Treyler’in potansiyelini artırıyor

BENZER HABERLER
Devamını Oku

Borusan Cat, ziyaretçileri ile buluşuyor

Borusan Grup şirketlerinden Borusan Cat, 11 Temmuz 2024’ten itibaren önümüzdeki aylarda çeşitli lokasyonlarda iş makinelerini ve hizmetlerini tanıtmak…
Total
0
Share