İnşaat ve iş makineleri sektöründe yaşanan gelişmeleri, 27 yıldır hiç ara vermeden okuyucularına aktaran Makina Market, hala ilk sayıdaki heyecanı ile yayın hayatını sürdürüyor.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

ŞDL Las Zırh’tan Yeni Kaledonya’ya zincir ihracatı

Las Zırh, Yeni Kaledonyalı müşterine 8 adet CAT 980 ile 8 Adet CAT 988 serisi lastik tekerlekli yükleyicilerde kullanmak üzere toplam 16 adet zincir sevkiyatı gerçekleştirdi.

 

Melanezya ada öbeği içerisinde ve Büyük Okyanus’un güneydoğusunda yer alan Yeni Kaledonya, dünyanın en zengin nikel yataklarına sahip ülkelerinden biri olarak tanınıyor. Fransa Denizaşırı Bölgeler Topluluğuna bağlı özel statüde yönetilen adanın Türkiye ile dış ticareti oldukça düşük. 1978 yılından beri zincir üretimi yapan ve ürünlerinin %70 ini ihraç eden Las Zırh, Münih Bauma Fuarı’nda bağlantı kurduğu Yeni Kaledonyalı müşterine, 8 adet CAT 980 ile 8 Adet CAT 988 serilerinde kullanılmak üzere toplam 16 adet zincir sevkiyatı gerçekleştirdi. Oldukça aşındırıcı açık nikel işletmelerinde çalışacak olan zincirlerden en az 8 bin saat performans bekleyen Las Zırh yetkilileri, “Ürünlerimizin kaliteleri, Batılı üreticilerle rekabet edecek seviyedeyken fiyatlarımız uzak doğulu rakiplerimizle rekabet ediyor ve her gün yeni pazarlara açılıyoruz” dedi.

 

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

Epiroc, iyiyi daha iyi hale getirmek için çalışıyor

SONRAKİ HABER

Gök-Yol İnşaat, makine parkını Hidromek’in yeni H4 Serisi ekskavatörü ile güçlendirdi

BENZER HABERLER
Total
0
Share