İnşaat ve iş makineleri sektöründe yaşanan gelişmeleri, 27 yıldır hiç ara vermeden okuyucularına aktaran Makina Market, hala ilk sayıdaki heyecanı ile yayın hayatını sürdürüyor.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

LAS ZIRH’TAN YENİ ÜRÜN: ORMAN MAKİNELERİ ZİNCİRİ

İŞ MAKİNELERİ LASTİK KORUYUCU ZİNCİR ÜRETİMİNDE 40 YILI AŞKIN TECRÜBEYE SAHİP ŞDL LAS ZIRH, YENİ BİR ÜRETİMİNE DAHA İMZA ATARAK ORMAN MAKİNELERİ ZİNCİRİNİ PAZARA SUNDU.

 

1978 yılından bu yana zincir üretimi yapan ve ürünlerinin % 70’ini ihraç eden ŞDL Las Zırh, orman makineleri zinciri üretimine başladı. Çok ağır şartlarda çalışan orman makinelerinin hem lastiklerini koruyan hem de çekiş güçlerini arttıran orman makineleri zinciri, tüm zorlu zeminlerin üstesinden geliyor.

 

 

Ürettiği orman makineleri zincirlerini kısa süre içerisinde yurtdışı pazarına da sunmaya başlayan firma, başta Fransa olmak üzere, Romanya, Almanya, Slovenya gibi Avrupa ülkelerine ihraç gerçekleştirdi. ŞDL Las Zırh, önümüzdeki günlerde Kuzey Amerika’ya ihracat yapmayı hedefliyor. Dünya çapında çok büyük bir makine pazarı olan ormancılık sektöründe robotik ve modern araçlar kullanılıyor. Harvester diye adlandırılan bu makineler, henüz Türkiye’de yaygın olarak kullanılmasa da dünyada oldukça popüler makineler olarak biliniyor.

 

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

OSTİM TEKNİK ÜNİVERSİTESİ, LİSE ÖĞRENCİLERİNE LABORATUVARLARINI AÇIYOR

SONRAKİ HABER

“HMK 145 LCSR, REKABETTE BİZİ BİR ADIM ÖNE ÇIKARIYOR”

BENZER HABERLER
Total
0
Share