İnşaat ve iş makineleri sektöründe yaşanan gelişmeleri, 27 yıldır hiç ara vermeden okuyucularına aktaran Makina Market, hala ilk sayıdaki heyecanı ile yayın hayatını sürdürüyor.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

Liebherr, hafriyat ve malzeme makineleri için yeni uygulamasını piyasaya sürüyor

Liebherr, hafriyat ve malzeme taşıma ürünlerine; müşteriler, makine operatörleri ve inşaat makinesi meraklıları için kolay erişim sağlamayı amaçlayan, kullanıcı dostu MyGuide uygulamasını geliştiriyor.

Uygulama, Liebherr’in satış ve servis ortaklarıyla doğrudan iletişim kolaylığının yanı sıra farklı kullanıcı gruplarına göre hazırlanmış kapsamlı bilgiler sunuyor. Kullanıcıların istedikleri makine yapılandırmalarını oluşturmasına, kaydetmesine ve yönetmesine olanak tanıyan uygulama, Liebherr hafriyat yapılandırıcısını içeriyor. Akıllı telefonlar ve tabletler için hem Apple App Store hem de Google Play Store’da ücretsiz olarak sunulan MyGuide for Hafriyat uygulaması ilk olarak Almanya, Avusturya, İsviçre ve Fransa’da kullanıma sunuldu.

Öne çıkan uygulama özellikleri

Uygulamanın öne çıkan özellikleri arasında her iki segmentten basın bültenleri ve haberler hakkında düzenli güncellemeler sağlayan Liebherr haber bölümünün yer alması bulunuyor. MyGuide for Hafriyat uygulaması; yeni makineler, ekipman ve uygulama raporlarından dijitalleşmeye, alternatif sürücülere ve ticaret fuarlarına kadar çok çeşitli konuları kapsıyor. Kişiselleştirilmiş kontrol panelinin, uygulamanın benzersiz bir özelliği olduğu söylenerek kullanıcıların; son etkinliklerine, favori ürünlerine, makine karşılaştırmalarına ve ilgili ürün gruplarındaki yeni makineleri gösteren ‘en son ürünler’ bölümüne kolayca erişmesine olanak tanıyor. Liebherr’in hafriyat ve malzeme taşıma makineleri hakkında kapsamlı bilgiler, makine modellerinin resimleri, kısa açıklamaları ve ilgili teknik verilerle birlikte sunulan ‘Ürünler’ alanından ulaşılıyor. Kullanıcılar, her bir makineyle ilgili daha sonra başvurmak üzere indirilebilecek broşürlere ve videolara da erişebiliyor.

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

BOTAŞ, makine parkını genişletirken Develon İş Makinaları’nı tercih ediyor

SONRAKİ HABER

Yakıt maliyetleri V.İ.S.A ile azalıyor

BENZER HABERLER
Total
0
Share