İnşaat ve iş makineleri sektöründe yaşanan gelişmeleri, 27 yıldır hiç ara vermeden okuyucularına aktaran Makina Market, hala ilk sayıdaki heyecanı ile yayın hayatını sürdürüyor.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

Mecalac, dönüm noktasını kutluyor

Mecalac, şantiye üretim hattındaki 70. yılını kutlayan damperli kamyon serisiyle bu yıl önemli bir dönüm noktasına imza atıyor. Ayrıca marka, inşaat profesyonellerine duygusal ve finansal destek sağlayan İngiltere merkezli yardım kuruluşu olan The Lighthouse Club’a da 70 euro bağışlayacağını duyurdu.

Bu yılın başlarında Mecalac, sıkıştırma silindirleri ve şantiye damperli kamyonlarına yönelik üretim tesisini Coventry’deki yeni bir tesise taşıdı. Şirket, bu hamlenin, Groupe Mecalac’ın Birleşik Krallık üretimine olan bağlılığını sürdürürken, yeni model ilavelerinin sunulmasına olanak sağladığını belirtiyor.

“Mükemmel yapım kalitesi ve benzersiz performans”

Mecalac Construction Equipment Birleşik Krallık Genel Müdürü Heath Davies, “1953 yılında ilk şantiye damperimizi geliştirdiğimizden bu yana, pazarın en beğenilen makinelerinden bazılarını üretmekten büyük gurur duyuyoruz. Mükemmel yapım kalitesi ve benzersiz performansıyla tanınan, üstelik son derece uygun bir fiyata sunulan damperli kamyonlarımız, her türlü şantiyeye mükemmel bir eklenti sağlayacak. Dönüm noktamızı kutlamak amacıyla, şu andan itibaren 31 Aralık’a kadar bayilerimiz aracılığıyla satılan her stok model için müşterilerimize bir hediye ve hayır kurumlarına da bağış yapıyoruz” dedi.

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

Sumitomo, paletli vincini yenileyerek pazara sundu

SONRAKİ HABER

Caterpillar, geri dönüşüm için Nth Cycle ile iş birliği yapıyor

BENZER HABERLER
Devamını Oku

Borusan Cat, ziyaretçileri ile buluşuyor

Borusan Grup şirketlerinden Borusan Cat, 11 Temmuz 2024’ten itibaren önümüzdeki aylarda çeşitli lokasyonlarda iş makinelerini ve hizmetlerini tanıtmak…
Total
0
Share