İnşaat ve iş makineleri sektöründe yaşanan gelişmeleri, 27 yıldır hiç ara vermeden okuyucularına aktaran Makina Market, hala ilk sayıdaki heyecanı ile yayın hayatını sürdürüyor.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

SANY SY385H

Miran Hafriyat, SANY iş makineleriyle projelerinde saha üstünlüğü elde etti

İş makineleri pazarında önemli bir yere sahip olan SANY, Miran Hafriyat’ın çalışmalarını desteklemeye devam ediyor. Ağırlıklı olarak inşaat, hafriyat ve altyapı çalışmaları yapan Miran Hafriyat’ın, SANY iş makineleriyle saha üstünlüğünü korumaya devam ettiğini söyleyen Miran Hafriyat Firma Sahibi Savaş Çakar, yaklaşık bir yıldır SANY SY385H modelini kullandıklarını ve makinenin performansından memnun kaldıklarını ifade ediyor.

Tüm dünyada önemli pazar adetlerine ulaşan SANY iş makineleri, Türkiye’de de SANY Group’un bir parçası olan Putzmesiter Türkiye distribütörlüğünde SANY Türkiye olarak hizmet vermeye devam ediyor. SANY iş makineleri özellikleriyle beğeni topluyor. Miran Hafriyat’ta SANY tercihi yapan firmalar arasında yerini aldı.

Savaş ÇAKAR – Miran Hafriyat Firma Sahibi

“SANY SY385H’nin yüklemesi ve seriliği çok iyi”

Ağırlıklı olarak inşaat, hafriyat ve altyapı çalışmaları yapan Miran Hafriyat, SANY iş makineleriyle saha üstünlüğünü korumaya devam ediyor. Pratik ve konforlu olan bu makinelerle verimliliği artırdıklarını dile getiren Miran Hafriyat Firma Sahibi Savaş Çakar, “Çalışmalarımızda 2023 yılından bu yana SANY SY385H paletli ekskavatörü kullanıyoruz. Makinenin tonajına göre söküm kuvveti, yüklemesi ve seriliği çok iyi. SANY iş makinelerini herkese öneriyorum” ifadelerini kullandı.

SANY SY385H

Konforlu kabin ile güçlü çalışma

SANY SY385H güçlü özellikleriyle dikkat çekerken kabin rahatlığı gibi birçok özellik ile hem makine sahipleri hem de operatörler tarafından tercih ediliyor. SANY SY385H’nin kullanım detaylarını paylaşan Operatör Adem Yılmaz, “Çalışmalarımda son bir yıldır SY385H paletli ekskavatör modelini kullanıyorum. Makine gücü ve seriliğiyle iş potansiyelimize uygun bir çalışma gerçekleştiriyor. SY385H ile yüke girdiğimde herhangi bir sorun yaşamıyorum. Ayrıca makinenin kabin konforundan da oldukça memnunum. Tabii makine kullanım memnuniyetimiz SANY Türkiye’nin servis hizmetlerinde de devam ediyor. Servisi aradığımızda bize hemen yanıt veriyor” dedi.

Adem YILMAZ – Operatör
Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER
Volvo CE, 2024 yılından umutlu

Volvo CE, 2024 yılından umutlu

SONRAKİ HABER

COMvex 2024, Moskova’da kapılarını açıyor

BENZER HABERLER
Devamını Oku

Borusan Cat, ziyaretçileri ile buluşuyor

Borusan Grup şirketlerinden Borusan Cat, 11 Temmuz 2024’ten itibaren önümüzdeki aylarda çeşitli lokasyonlarda iş makinelerini ve hizmetlerini tanıtmak…
Total
0
Share