İnşaat ve iş makineleri sektöründe yaşanan gelişmeleri, 27 yıldır hiç ara vermeden okuyucularına aktaran Makina Market, hala ilk sayıdaki heyecanı ile yayın hayatını sürdürüyor.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

Motto Türkiye, FINE hidrolik ataşmanların Türkiye ve Batı Afrika distribütörü oldu

Motto Türkiye, Güney Koreli FINE markasının hem hidrolik kırıcılarının hem de ekskavatöre monteli delici ataşmanını Türkiye ve Batı Afrika’da temsil etmeye başladı. Yapılan anlaşma ile ilk başta ekskavatöre monteli delici ataşman ailesinden EX-Drill serisinin satışına başlanması planlanıyor. Delici ataşman serisinin ardından hidrolik kırıcı ürün gamında yer alan FINE Silenced “X” Serisi Türkiye pazarıyla buluşacak.

Motto Türkiye, FINE markasının hem hidrolik kırıcılarının hem de ekskavatöre monteli delici ataşmanlarını Türkiye ve Batı Afrika’da temsil etmeye başladı. Ekskavatöre monteli delici ataşman ailesinden EX-Drill serisi, ekskavatörün hidrolik gücünü ve geniş çalışma aralığını kullanarak birden fazla fonksiyon sayesinde ekonomik ve verimli performans gösteriyor.

FINE hidrolik ataşmanlar Türkiye ve Batı Afrika’da Motto ile güvende

Güney Kore merkezli kurulan Feel Industrial Engineering Co., Ltd 2001 yılında FINE markası ile her model ekskavatöre monte edilebilen çeşitli tip ve özellikteki hidrolik ataşmanlar üretirken, dünya çapında 40’tan fazla ülkeye ihracat gerçekleştiriyor. FINE markasının Türkiye distribütörlüğünü ise CIFA marka beton ekipmanlarının distribütörlüğünü başarı ile yürüten Motto Türkiye üstlendi.

FINE Silenced “X” Serisi güçlü ve dayanıklı yapısıyla gücünü gösteriyor

FINE hidrolik kırıcılar tüm yıkım işlerinde gücünü ve verimliliğini kanıtlıyor. FINE markasının hidrolik kırıcı ürün gamında yer alan FINE Silenced “X” Serisi ekonomik verimliliğiyle işletmelere desteğini gösteriyor. X Serisi: Standart olarak uyarlanmış piston rölanti darbe önleme işlevi, titreşimi azaltan tasarımı, daha güçlü ve dayanıklı yapısı ve çok daha düşük işletme maliyetiyle bakım kolaylığı sağlıyor.

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

Manitowoc, yeni MCR 305 serisiyle projelerdeki verimliliği artırıyor

SONRAKİ HABER

Liebherr vinçler İstanbul tarihini selamladı

BENZER HABERLER
Devamını Oku

Borusan Cat, ziyaretçileri ile buluşuyor

Borusan Grup şirketlerinden Borusan Cat, 11 Temmuz 2024’ten itibaren önümüzdeki aylarda çeşitli lokasyonlarda iş makinelerini ve hizmetlerini tanıtmak…
Total
0
Share