İnşaat ve iş makineleri sektöründe yaşanan gelişmeleri, 27 yıldır hiç ara vermeden okuyucularına aktaran Makina Market, hala ilk sayıdaki heyecanı ile yayın hayatını sürdürüyor.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

OGM, JOHN DEERE GREYDERLERİ İLE PARKINI GÜÇLENDİRDİ

ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (OGM) 5 ADET JOHN DEERE 670 GP MODEL GREYDERİ PARKINA KATTI. WIRTGEN ANKARA TARAFINDAN GERÇEKLEŞTİRİLEN TESLİMATIN ARDINDAN OGM PERSONELİNE, MAKİNE KULLANIMINA İLİŞKİN KAPSAMLI EĞİTİM VERİLDİ.

Wirtgen, Vögele, Hamm, Kleemann, Benninghoven ve John Deere markalarını başarıyla temsil eden Wirtgen Ankara, yol sektöründe faaliyetler gösteren firma ve kurumlara yenilikçi ve modern çözümler sunuyor. Firmanın yakın zamanda Türkiye pazarına sunduğu John Deere greyderler, başta özel sektör olmak üzere devlet kurumları tarafından da tercih edilmeye devam ediyor. Teslimatlarını hız kesmeden sürdüren Wirtgen Ankara, Orman Genel Müdürlüğü’ne 5 adet John Deere greyder teslimatı gerçekleştirdi.

TESLİMAT SONRASI EĞİTİM

Wirtgen Ankara, John Deere 670 GP model greyderlerin teslimatından sonra Manisa’da makinelerin kullanımına ilişkin eğitim düzenledi. Eğitim, Wirtgen Ankara servis personelleri ve Alman teknisyenlerin sunumuyla gerçekleşti. Eğitime Orman Genel Müdürlüğü’ne bağlı 10 operatör ve 7 makine ikmal ve saha sorumlusu olmak üzere toplam 17 kişi katıldı. Eğitimde ilk olarak John Deree greyderlerinin tarihçesi anlatılarak, greyderlerin kullanımına ilişkin teorik bilgiler aktarıldı. Ardından saha uygulama çalışmaları yapıldı. Programın sonunda ise 17 kişiye eğitim sertifikası verildi.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ÖNCEKİ HABER
Çimsa Gri Çimento Pazarlama&Satış Genel Müdür Yardımcısı Barış Karahüseyin

ÇİMSA AFYON HAZIR BETON TESİSİ’NE GOLD SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK SERTİFİKASI

SONRAKİ HABER

TÜRKİYE’NİN İLK DÜŞÜK KARBON ÇİMENTOSU, BATIÇİM TARAFINDAN ÜRETİLDİ

BENZER HABERLER
Total
0
Share