İnşaat ve iş makineleri sektöründe yaşanan gelişmeleri, 27 yıldır hiç ara vermeden okuyucularına aktaran Makina Market, hala ilk sayıdaki heyecanı ile yayın hayatını sürdürüyor.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

ORDU BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ, 120 ADET İŞ MAKİNESİ VE KAMYON İLE FİLOSUNU GÜÇLENDİRDİ

ORDU BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ, ARAÇ FİLOSUNA DAHİL ETTİĞİ 62 ADET İŞ MAKİNESİ VE 58 KAMYONLA GÜCÜNE GÜÇ KATTI. FEN İŞLERİ DAİRE BAŞKANLIĞI TARAFINDAN KİRALANAN ARAÇLARLA 2021 YILINDA 19 İLÇEDE BİN KİLOMETRE ASFATL VE BETON YOL YAPILMASI HEDEFLENİYOR.

 

Ordu Büyükşehir Belediyesi daha iyi ve hızlı hizmet verebilmek için 120 kamyon ve iş makinesini filosuna kattı. Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’in göreve gelmesiyle birlikte, iki yılda 860 kilometre asfalt yola imza atılarak, rekor kırılan Ordu’da, 2021 hedefi bin kilometre olarak belirlendi. Bu doğrultuda geçtiğimiz aylarda 95 yeni iş makinesini bünyesine katan Büyükşehir Belediyesi, kentin yol sorununu ortadan kaldırmak için 62 iş makinesi ve 58 kamyonu daha makine parkına ilave etti. Araç kiralama yöntemiyle alınan yeni araç ve ekipmanlar, Ordu Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Coşkun Alp’in katıldığı törenle hizmete girdi.

 

 

120 İŞ MAKİNESİ VE KAMYON HİZMETE GİRDİ

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Genel Sekreter Coşkun Alp, “Yapmış olduğumuz ihaleyle ekskavatör, yükleyici, beko loder, greyder ve silindir olmak üzere 62 iş makinesi ve 58 adet kamyonla birlikte 19 ilçemizde hizmet vereceğiz.  Makine parkımız ve araç filomuzu güçlendirdik. Bu zamana kadar Büyükşehir Belediye Başkanımız sayın Dr. Mehmet Hilmi Güler’in liderliğinde 860 kilometre yolu asfalt ve betonla buluşturduk. Bu yılda Fen İşleri Dairesi Başkanlığımız tarafından aynı amaçla araçları kiraladık” dedi.

 

 

SIFIR MAKİNELERLE SORUNSUZ ÇALIŞMA

“Bu yıl bin kilometre yol yapmayı hedefliyoruz” diyen Genel Sekreter Alp,  “Tamamı sıfır olan iş makineleriyle birlikte, arıza meydana gelmeden, gece gündüz demeden çalışmalara aralıksız devam edeceğiz. Aynı zamanda bölgemiz sel taşkın ve heyelan bölgesi. Zaman zaman buralarda doğal afetlere maruz kalabiliyoruz. Daha önce belediye envanterine 95 iş makinesi katmıştık. Yeni araçlarımızla birlikte artık daha güçlüyüz. Yeni araçlarımız ilimize hayırlı olsun. Allah mahcup etmesin” diye konuştu. 

 

 

Ordu Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Coşkun Alp

“GÜCÜMÜZE GÜÇ KATTIK”

Kamyon ve iş makinelerini kullanacak olan personellere de seslenen Genel Sekreter Alp, “Sizler 19 ilçede büyükşehir belediyemiz adına hizmet vereceksiniz. Bu ciddiyet ve sorumlulukla çalışacağınıza inancım tamdır. Sayın Başkanımız Dr. Mehmet Hilmi Güler’in de sizlere selamlarını getirdim. Belediyemizin kendi envanterindeki iş makineleriyle araç parkımızı güçlendirmiştik. Sizlerle beraber de gücümüze güç kattık” ifadelerini kullandı.

 

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

TÜRKİYE’NİN İLK KADIN KULE VİNÇ OPERATÖRÜ METRELERCE YÜKSEKTE Pİ MAKİNA İLE GÜVENDE

SONRAKİ HABER

MERMER SEKTÖRÜNÜN KADIN GÜCÜ: ALPAY MERMER MADENCİLİK

BENZER HABERLER
Devamını Oku

Mecalac, dönüm noktasını kutluyor

Mecalac, şantiye üretim hattındaki 70. yılını kutlayan damperli kamyon serisiyle bu yıl önemli bir dönüm noktasına imza atıyor.…
Total
0
Share