İnşaat ve iş makineleri sektöründe yaşanan gelişmeleri, 27 yıldır hiç ara vermeden okuyucularına aktaran Makina Market, hala ilk sayıdaki heyecanı ile yayın hayatını sürdürüyor.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

Pİ MAKİNA’DAN RUSYA ATAĞI

İHRACATTA HIZ KAZANARAK GÜÇLENEN Pİ MAKİNA, RUSYA PAZARININ EN BÜYÜK İŞ MAKİNESİ FİRMALARINDAN BİRİ İLE 150 ADETLİK KAZICI YÜKLEYİCİ ANLAŞMASI İMZALADI. 2021’İN İLK ÇEYREĞİNDEN BERİ YÜKSELİŞİNİ SÜRDÜREN FİRMA, ANLAŞMA KAPSAMINDA RUSYA’YA İKİNCİ PARTİ OLARAK 14 ADET KAZICI YÜKLEYİCİ TESLİMATINI GERÇEKLEŞTİRDİ.

İş ve inşaat makineleri sektörünün önemli oyuncuları arasında yer alan Pi Makina, Rusya’ya gerçekleştirdiği kazıcı yükleyici teslimatlarıyla dikkat çekiyor. 2 milyon Euro değerindeki yedek parça stoğuyla sektörün güvenini kazanan firma, kaliteli ürün yelpazesiyle dünyanın dört bir yanına açılmayı hedefliyor. Pi Makina tarafından üretilen ve Rusya’ya teslim edilmeye başlanan Pi 1022 A kazıcı yükleyiciler, birçok önemli projede tercih ediliyor.

BÜYÜK İŞ BİRLİĞİ

Rusya’da Pi Makina’nın kazıcı yükleyicilerini tercih eden firmanın yetkilileri, Pi Makina ile çalışmaktan memnuniyet duyduklarını belirterek, şunları aktardı: “Pi Makina’yı tercih ederken öncelikli kriterimiz düşük yakıt tüketimi ve dayanıklılık oldu. Pi Makina’nın iş makinelerinin yüksek kalitesi ve tesis çalışanlarının profesyonelliği, rakipleri arasındaki ana avantajıdır. 14 adet kazıcı yükleyiciden oluşan ilk parti, Rusya pazarında kendisini yüksek oranda kanıtladı ve alıcılardan olumlu değerlendirmeler aldı. Pi Makina ile ortak projeler üzerinde çalışarak, Rusya ve Kazakistan’da uzun vadeli karşılıklı yarar sağlayan işbirliğini umuyoruz” dedi.

“Pİ MAKİNA RUSYA VE KAZAKİSTAN’DA KENDİNİ KANITLADI”

Rus firmasıyla yaptıkları anlaşmadan oldukça memnun kaldıklarını söyleyen Pi Makina Yurt Dışı Bölge Satış Müdürü Akın Taştan, “Rusya-Kazakistan pazarındaki etkinliğimizi artırmaya devam ediyoruz. Pi Makina’nın bu pazardaki yayılımını bir üst seviyeye taşıdık. Orta ve uzun vadede büyük projeler için iş birliğine devam edeceğiz. Yedek parça stokumuz satış sonrası hizmet güvencemiz, ürünün beklentileri tam karşılaması ve müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımımız tercih edilmemizdeki en büyük etken olarak karşımıza çıkıyor” ifadelerini kullandı.

Pİ MAKİNA DÜNYAYA AÇILIYOR

Yedek parça ve teknik servis anlamında müşteri memnuniyetini ön planda tuttuğunu belirten Pi Makina yetkilileri, “Yaklaşık 2 milyon Euro değerindeki yedek parça stokumuz ile müşterinin güvenini kazandık. Bu doğrultuda Rusya ve Kazakistan’ın birçok büyük projesinde kullanılan Pi 1022 A Kazıcı Yükleyiciler, inşaat firmaları ve belediyeler tarafından oldukça sevildi. Ülkemizde de bu ürünler Orman Genel Müdürlüğü, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı gibi kamu kurumları tarafından tercih edilmişti. Yurt dışı macerasına Rusya ile başlayan kazıcı yükleyicilere diğer ülkelerden de talep oldukça fazla. Yakın zamanda Pi Makina iş makinaları, Ukrayna, Özbekistan, Tayland, İran, Irak ve Güney Afrika ülkelerine doğru yola çıkmaya hazırlanıyor” dedi.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ÖNCEKİ HABER

XYLEM, ANADOLU FLYGT’I SATIN ALARAK TÜRKİYE’DEKİ FAALİYETLERİNİ GENİŞLETİYOR

SONRAKİ HABER

BAŞER İNŞAAT MAKİNE PARKININ TAMAMINI HİDROMEK’E ÇEVİRMEYİ HEDEFLİYOR

BENZER HABERLER
Total
0
Share