İnşaat ve iş makineleri sektöründe yaşanan gelişmeleri, 27 yıldır hiç ara vermeden okuyucularına aktaran Makina Market, hala ilk sayıdaki heyecanı ile yayın hayatını sürdürüyor.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

POTAIN BY MANITOWOC KULE VİNÇLERİ TÜRKİYE’DE YENİDEN YAPILANDI

POTAIN BY MANITOWOC TÜRKİYE KULE VİNÇ SATIŞ VE SATIŞ SONRASI FAALİYETLERİNE 2019 YILI İTİBARIYLA YENİ ORTAĞI AHS VİNÇ İLE DEVAM ETMEYE KARAR VERDİ.

1960’lı yıllardan bu yana Türk müteahhitlerine hizmet veren POTAIN kule vinçleri, inşaat sektörüne sağladığı teknik ve ticari katkılarla yıllardır sürdürdüğü sektör liderliğini, yeniden yapılandırarak devam ettirme kararı aldı. AHS VİNÇ İnşaat Makinaları San. ve Tic. A.Ş. ile başlayan ortaklık kapsamında yeniden yapılandırılan satış ve satış sonrası hizmetler birimleri ile mevcut geleneksel müşterilerinin taleplerini karşılamakla birlikte, yepyeni müşteri portföyü oluşturacak şekilde çalışmalarına devam ediyor.

AHS VİNÇ, deneyimli kadrolara sahip yapısı ile bu zorlu görevi ilk günden itibaren mevcut konumdan çok daha üst seviyelere taşımaya başladı. Fransa’dan gelen Potain teknik süpervizörler denetiminde sağlanan eğitim programları kapsamında, sertifikalı teknisyenler ile güçlendirilen teknik ekipler, şantiyelerdeki kule vinçlere hızlı ve bilinçli müdahaleler yapabiliyor. Aynı zamanda, süratle takviye edilen yedek parça stokları sayesinde, müşterilerden gelen taleplerin hızlıca karşılanması mümkün olmaktadır ve bu sayede bir süredir, mevcut olan şikayetler de giderek ortadan kalktı.

AHS VİNÇ, Potain by Manitowoc tarafından geliştirilen yepyeni teknolojilere sahip modeller ile kule vinç satışlarına devam ediyor. Özellikle kule kafası olmayan modellere gösterilen rağbet doğrultusunda hem Fransa fabrikalarında hem de Şanghay fabrikasında üretilen yepyeni modellere gösterilen ilgi, cesaret vericidir. Fransa fabrikalarının mevcut üretimine MDT 349, 389, 569 ve 809 modelleri ilave edilirken, Şanghay fabrikası da, MCT 275, 325 ve 385 modelleri ile üretim hattını genişletmiş durumdadır.

AHS VİNÇ diğer yandan, kiralama parkında mevcut muhtelif tip ve kapasitedeki kule vinçler ile de sektöre hizmet vermektedir. 8, 10, 12 ve 14 Ton kapasiteli farklı modellerdeki kule vinç çeşitleri ile ülkemizin en önemli ve prestijli projelerinde yer almaktadır. Projelerin gösterdiği farklılık ve özelliklerden dolayı, geleneksel tiplerin yanı sıra, kule kafasız ve yelken bomlu (luffing jib) modeller ile her türlü uygulamaya uygun kule vinçleri sağlayabilmektedir.

Bu bir advertorial çalışmadır

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

1915ÇANAKKALE KÖPRÜSÜ’NE ‘LIEBHERR’ DOKUNUŞU

SONRAKİ HABER

KALİTELİ HİZMET İÇİN ‘İŞ MAKİNESİ’ YATIRIMI

BENZER HABERLER
Total
0
Share