İnşaat ve iş makineleri sektöründe yaşanan gelişmeleri, 27 yıldır hiç ara vermeden okuyucularına aktaran Makina Market, hala ilk sayıdaki heyecanı ile yayın hayatını sürdürüyor.
SON SAYIMIZ
Abonelik Formu
Abonelik Formu

Teksan, TOBB İstanbul Genç Girişimciler Kurulu’nu ağırladı

Ar-Ge ve yüksek teknolojiye yaptığı yatırımlarla kesintisiz enerji çözümlerini sektör ile buluşturan Teksan, ürün ve hizmet kalitesiyle dünya genelinde 140’tan fazla ülkede Türkiye’yi başarılı bir şekilde temsil ediyor. İstanbul ve Kocaeli’nde yer alan fabrikalarında üretim faaliyetlerini sürdüren firma, son olarak “TOBB İstanbul Genç Girişimciler Kurulu” Üyelerini Kocaeli Serbest Bölgesi’nde yer alan fabrikasında ağırladı. Fabrikayı ilgiyle gezen Genç Girişimciler, Teksan’ın dünden bugüne uzanan çalışmaları hakkında bilgi aldılar.

Yerli üretim ve istihdamı çalışmalarının odağına koyan Teksan, Türkiye’nin sanayi devleri ve en çok ihracat yapan şirketleri arasında sıralanıyor. Marka yolculuğuna dizel jeneratörler üreterek başlayan Teksan’ın ürün gamında bugün; yüzde 90 enerji verimliliği sağlayan kojenerasyon-trijenerasyon sistemleri, yenilenebilir enerji kaynaklarının kullanıldığı hibrit jeneratör ve güç sistemleri ile aydınlatma kuleleri ve biyogaz sistemleri gibi pek çok çözüm bulunuyor. Ürünlerde olduğu gibi satış sonrası hizmetlerde de müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılayan Teksan, 140’tan fazla ülkeye ihracat gerçekleştiriyor.

Genç girişimciler fabrika ziyaretinde bulundu

İstanbul ve Kocaeli’ndeki fabrikalarında üretim faaliyetlerine devam eden Teksan, Türkiye’nin en modern üretim tesislerinden biri olan Kocaeli Serbest Bölge’deki fabrikasının kapılarını TOBB İstanbul “Genç Girişimciler Kurulu” üyelerine açtı. Firmanın, Kocaeli fabrikasını ziyaret eden, TOBB İstanbul Genç Girişimciler Kurulu Üyeleri’ni Teksan Yönetim Kurulu Başkanı Özdemir Ata ile Teksan Pazarlamadan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi ve TOBB İstanbul Genç Girişimciler Kurulu Üyesi Ebru Ata Tuncer ağırladı. Teksan Pazarlama Müdürü Rıdvan Öksüz’ün yaptığı şirket sunumunun ardından fabrikayı gezen TOBB İstanbul Genç Girişimciler Kurulu Üyeleri, fabrika altyapısı ve üretim sistemleri hakkında bilgi aldı. Üye ziyaretleri kapsamında Teksan Kocaeli Fabrikası’nı gezen TOBB İstanbul Genç Girişimciler Kurulu Üyeleri, beraber yenilen yemeğin ardından Teksan Yönetim Kurulu Başkanı Özdemir Ata ile Teksan Pazarlamadan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi ve TOBB İstanbul Genç Girişimciler Kurulu Üyesi Ebru Ata Tuncer’e misafirperverlikleri için teşekkür ederek, günün anısına plaket verdi.

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

“Mardin Depolaması” inşaatında çalışmalar hız kesmeden sürüyor

SONRAKİ HABER

Herdili Yıkım Hafriyat’ın çalışmalarında öncelik “Güvenlik”

BENZER HABERLER
Total
0
Share