İnşaat ve iş makineleri sektöründe yaşanan gelişmeleri, 27 yıldır hiç ara vermeden okuyucularına aktaran Makina Market, hala ilk sayıdaki heyecanı ile yayın hayatını sürdürüyor.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

Teksan Türkiye’den deprem bölgesine ücretsiz servis ve hizmet desteği

Kesintisiz enerji çözümleri üreten bir mühendislik ve teknoloji şirketi olan Teksan Türkiye, depremin zarar verdiği illerde Kamu Kurumları ve Sivil Toplum Kuruluşlarına, tüm marka ve model jeneratör arızalarında ücretsiz servis ve hizmet desteği sağlayacağını duyurdu.

Türkiye’yi derinden sarsan Kahramanmaraş depremi sebebiyle, yıkımdan etkilenen Kahramanmaraş, Gaziantep, Şanlıurfa, Diyarbakır, Adana, Adıyaman, Osmaniye, Hatay, Kilis ve Malatya’da elektrik kesintileri meydana geldi. Enkaz altında kalan vatandaşlara yönelik kurtarma çalışmaları ve enkaz altından çıkarılan vatandaşların olumsuz hava koşullarından etkilenmemesi amacıyla önem taşıyan kesintilerin ardından, Teksan Türkiye tarafından konuya ilişkin açıklama yapıldı. Teksan Türkiye’nin sosyal medya hesabından yapılan açıklamada, “Ülkemizin birçok ilinde gerçekleşen depremler, kalplerimizde tarifi mümkün olmayan bir acı bıraktı. Şimdi birlik zamanı… Teksan olarak bu kritik dönemde üzerimize düşeni yapıyor ve depremin zarar verdiği tüm illerimizde Kamu Kurumları ve Sivil Toplum Kuruluşlarına, markası ve modeli ne olursa olsun kullandıkları jeneratörlerde bir arıza yaşamaları durumunda ücretsiz servis ve hizmet desteği sağlıyoruz” ifadelerine yer verildi.

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

Ascendum Makina, afet bölgesine destek için makinelerini yola çıkardı

SONRAKİ HABER

İMDER Başkanı Nadir Akgün: “50 adet iş makinası deprem bölgesine gönderilmek için hazır"

BENZER HABERLER
Devamını Oku

HİDROMEK, Komatek 2024’te ilgi odağı oldu

Avrasya’nın en büyük iş, inşaat, istif makineleri fuarı Komatek 2024 katılımcılarından HİDROMEK, fuarın en geniş standında, ürün gruplarının…
Total
0
Share