İnşaat ve iş makineleri sektöründe yaşanan gelişmeleri, 27 yıldır hiç ara vermeden okuyucularına aktaran Makina Market, hala ilk sayıdaki heyecanı ile yayın hayatını sürdürüyor.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

TSM Global, fuarlara Yanmar ve Sumitomo markaları ile katıldı

TSM Global, tarım sektörünün kalbinin attığı Bursa ve Antalya fuarlarında yerini aldı. Firma, Bursa Tarım Fuarı’na Yanmar, Antalya Growmach Fuarı’na ise Yanmar ve Sumitomo markaları ile katılarak, ziyaretçilerin stantlarına gösterdiği yoğun ilgiyle karşılaştı.

Bursa’da düzenlenen BurTarım Fuarı’nda Yanmar markası ile yer alan TSM Global, mini ekskavatör, mini yükleyici ve mini damper modellerini sergiledi. 3-7 Ekim tarihleri arasında TÜYAP Fuar Merkezi’nde düzenlenen, geniş ürün hattının yer aldığı fuarda ziyaretçiler, makineleri yakından inceleme fırsatı buldu. Firma, stantta yer alan V80 mini yükleyici, açılır-kapanır kova ve forklift çatalı ile özellikle besicilerin ve çiftliklerin ihtiyaçlarına çözüm sunuyor. V80 mini yükleyici; geniş kovasının yanında burgu ataçmanı ile dikkat çeken ViO57-6B ise teraslama, fidanlık, orman ve altyapı işleri gibi konularda tercih edilen makine oldu. Stantta ayrıca Yanmar’ın mini ekskavatör modelleri SV15VT, ViO17 ve SV22 de yerini aldı. Özellikle toprak işlemede büyük hız kazandıran tırmık, kompaktör, tesviye kovası, riper gibi ataçmanları ile dikkat çeken Yanmar SV15VT, ViO17 ve SV22; sağlam yapısı, mükemmel tasarımı, genişleyebilir dozer bıçağı ve dengeli yapısıyla ziyaretçilerden tam not aldı. Fuarda ayrıca Yanmar’ın C12R-C mini damperi de sergilendi.

Antalya Growmach Fuarı’nda Sumıtomo Etkisi

Tarım sektörüne yönelik ürünleri ile dikkat çeken TSM Global, Antalya’da düzenlenen Growmach Fuarı’nda iki ayrı stantla katıldı. TSM Global, açık alanda Sumıtomo markasıyla yer alırken kapalı alanda Yanmar markasıyla müşterileri ile buluştu. Firma; Yanmar standında V80 mini yükleyici, ViO17-1, SV22, ViO33, ViO57-6B model mini ekskavatör ve C12R-C mini damperi sergilerken, açık alandaki Sumitomo standında ise SH80BS-7 ve SH130-7 serisi makinelerini sergiledi. Her iki fuarda da ziyaretçiler sergilenen makinelere büyük ilgi gösterdi.

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

Develon, Avrupa pazarı için yeni dozeri piyasaya sürüyor

SONRAKİ HABER

Liebherr, ilk elektrikli lastikli yükleyici modelini pazara sundu

BENZER HABERLER
Total
0
Share