İnşaat ve iş makineleri sektöründe yaşanan gelişmeleri, 27 yıldır hiç ara vermeden okuyucularına aktaran Makina Market, hala ilk sayıdaki heyecanı ile yayın hayatını sürdürüyor.
SON SAYIMIZ
Abonelik Formu
Abonelik Formu

TSM Global, yaygın servis ağı ile Türkiye geneli hizmet veriyor

Türkiye, Orta Asya, Kafkaslar ve Ukrayna distribütörü olan TSM Global, Yanmar kompakt iş makineleri için; satış, servis ve yedek parça yatırımlarına hız kesmeden devam ediyor.

Kompakt makine pazarında, dünyanın önde gelen markalarından biri olan Yanmar; Türkiye, Orta Asya, Kafkaslar ve Ukrayna ülkelerindeki tek distribütörü olan TSM Global Makina Sanayi ve Ticaret A.Ş. ile, satış, yedek parça ve servis hizmetleri yatırımlarını sürdürüyor. Bünyesinde barındırdığı Sumitomo, Ammann, Hyster, Fuchs, Astra markaları ile birlikte, Yanmar mini ekskavatör, mini damper ve mini yükleyicilerinin de temsilciliğini yapan TSM Global, artan satış grafiğinin yanında gerek yedek parça gerek servis olarak müşteri memnuniyeti için çalışmalarına devam ediyor.

Pazar payının önemli ölçüde artmasında, ekip çalışmaları yer alıyor

Yanmar markasının global ağının bir parçası olan firmalarının sürdürdüğü yatırımlar ve hizmetleri hakkında bilgi veren TSM Global Grup Müdürü Uğur Baştürk, “Bünyemize katıldığı 2016 yılından bu yana Yanmar markasının Türkiye’de kompakt iş makineleri pazarında, parlayan bir yıldız olması adına önemli çalışmalar yaptık. Ülkemizde gelişen kompakt iş makineleri pazarında ekibimiz; pazar payını önemli ölçüde artırarak, Yanmar markasını adından söz ettirir duruma getiriyor. Ekibimiz aynı zamanda bu başarısını, sorumlusu olduğu diğer ülkelerdeki mini makine pazarlarına da yansıtmak adına çalışmalarını sürdürüyor. En büyük avantajımızın, Yanmar gibi güçlü bir markanın arkasında duran dinamik bir satış ekibimizin varlığı ve yaygın satış sonrası hizmetler ağımızın olduğunu söylemek isterim” dedi. Kompakt iş makinesi pazarının her geçen gün büyüdüğüne işaret eden Baştürk, “Büyüyen pazarın istekleri de artırıyor. Müşterilerimizin hizmet kalitesi noktasında talepleri artarken, özellikle güvenilir bir marka olmanın öneminin altını çizmek isteriz” diye konuştu.

“Yaygın servis, güçlü yedek parça ve mutlu müşteriler”

TSM Global olarak Yanmar kompakt makine grubunda yer alan paletli ve lastikli mini ekskavatör, mini damper ve mini yükleyici ürün gruplarını Türkiye pazarına sunduklarını ifade eden Baştürk, bu denli geniş bir yelpazede ürün satışı yapmanın, yaygın servis ve yedek parça bulunurluğu noktasında kendilerine önemli bir sorumluluk yüklediğini ifade ediyor. Baştürk, “TSM Global olarak Yanmar ürünlerimizi büyük bir özveri ve aşk ile müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz. Bunu yaparken de hizmetin kalitesini daima en üst seviyede tutmak arzusundayız. Yaygın servis, güçlü yedek parça stoku ve mutlu müşteriler bizim en temel prensibimiz” açıklamalarını yaptı.

3 yıl 3000 saat garanti

TSM Global Servisler Müdürü Çağrı Salman, Yanmar markasının önemli bir altyapı ve bilgi birikimi gerektiren geniş ürün yelpazesine sahip olduğunu ifade ederek Türkiye geneli sundukları servis hizmeti ve devam eden eğitim süreçlerinden söz etti. Salman, “İş makineleri pazarında giderek büyüyen kompakt makine grubunda teknik olarak her türlü altyapı ve tecrübeye sahip olduğumuzu belirtmek isterim. TSM Global olarak bizler Yanmar markamızı kullanan tüm müşterilerimizin tıpkı diğer markalarımızda olduğu gibi 7 gün 24 saat yanındayız. Mobil servis araçlarımızla yerinde çözümler sunuyor, onların ihtiyaç duyacağı her türlü servis desteğini büyük bir hızla sağlıyoruz. Türkiye pazarına sunulan tüm Yanmar makinelerimiz, TSM Global’in özel katkısı ile 3 yıl veya 3000 saat garanti altında. Servis hizmetini TSM Global’in yetkili servis ağından alan tüm müşterilerimiz bu garantiden faydalanıyor” sözlerini kaydetti. Yanmar’ın servis eğitimlerine de işaret eden Salman, “Teknik ekibimiz ve yetkili servislerimiz kompakt makine grubunda sürekli eğitim alıyorlar. Bu eğitimler yurt içi, yurt dışı, atölye, saha ve online olarak devam ediyor. TSM Global olarak amacımız, en yüksek kalitede hizmet sunmak ve bu noktada da eğitime büyük önem veriyoruz” ifadelerini kullandı.

Yüksek parça bulunurluğu

TSM Global Tedarik Zinciri ve Yedek Parça Müdürü Süreyya İnan, çok güçlü bir tedarik zincirine sahip olduklarının altını çizerek “Çok ciddi parça yatırımı yaparak özellikle Yanmar marka ürün grubumuzda müşterilerimizin ihtiyacı olan yedek parça tedarikinde çözümler sunuyoruz” dedi. Kompakt makinelerin ihtiyaç duyduğu yedek parça listelerinin global tecrübe, pazar şartları ve müşteri geri dönüşleri ile daima diri tutulduğunu belirten İnan, “Parça tedariki; öngörü gerektiren, zamanlaması önemli ve ekonomik avantaj sunacak şekilde planlanan bir süreci kapsıyor. Biz, TSM Global olarak Yanmar mini makine müşterilerinin tüm ihtiyaçlarını önceden kestirerek yeterli miktarda en ekonomik parça tedarikini yapıyor ve bunu Türkiye geneli müşterilerimize sunuyoruz” dedi.

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

Dumanlar Mermer’in tek tercihi “Volvo”

SONRAKİ HABER

Shell ve Marubeni Dağıtım ve Servis A.Ş.’den güçlü iş birliği

BENZER HABERLER
Devamını Oku

Avrasya Tüneli ne kadar güvenli ?

Son zamanlarda Türkiye’nin pek çok ilinde yaşanan felaketler akıllara çeşitli sorular getiriyor. Gözler Dünya’nın en kalabalık şehirleri arasında…
Total
0
Share