İnşaat ve iş makineleri sektöründe yaşanan gelişmeleri, 27 yıldır hiç ara vermeden okuyucularına aktaran Makina Market, hala ilk sayıdaki heyecanı ile yayın hayatını sürdürüyor.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

Türkiye’de haziran ayına kadar toplam 6.890 iş makinesi satışı gerçekleşti

Türkiye iş makineleri sektöründeki satış hacmi katlanarak devam ediyor. İMDER tarafından paylaşılan verilere göre 2023 yılı Haziran ayına kadar ki dönemde bir önceki yıla göre satışlar artmaya devam ediyor. Buna göre yılın ilk 6 ayında toplam 6.890 adet iş makinesi satışı gerçekleşti.

İş ve inşaat makinelerinin faaliyet gösterdiği alanlarda makine satışı tüm hızıyla devam ediyor. Buna göre Türkiye iş makineleri sektöründeki satış grafiği artarak devam ediyor. İMDER’in açıkladığı raporlara göre 2023 yılının ilk 6 ayında iş makinelerinde satışlar artmaya devam ediyor.

Artış sürüyor

Türkiye İş Makineleri Distribütörleri ve İmalatçıları Birliği (İMDER) her ay yayınladığı raporlar ile iş makinesi satış hacimlerini değerlendirerek sektörün nabzını tutmaya devam ediyor. Buna göre 2023 yılının haziran ayında Türkiye’de 1.119 adet yeni iş makinesi satıldı. Böylece yılın ilk 6 ayında toplam 6.890 adet iş makinesi satışı gerçekleşti.

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

Yeğenoğlu Hafriyat, zorlu sahalarda HİDROMEK kalitesiyle ofis konforunu yaşıyor

SONRAKİ HABER

Kadın gücü, iş ve istif makineleri sektöründe heyecan yaratıyor

BENZER HABERLER
Devamını Oku

Mecalac, dönüm noktasını kutluyor

Mecalac, şantiye üretim hattındaki 70. yılını kutlayan damperli kamyon serisiyle bu yıl önemli bir dönüm noktasına imza atıyor.…
Total
0
Share