İnşaat ve iş makineleri sektöründe yaşanan gelişmeleri, 27 yıldır hiç ara vermeden okuyucularına aktaran Makina Market, hala ilk sayıdaki heyecanı ile yayın hayatını sürdürüyor.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

TÜRKŞEKER, ASKO GLOB ALL iş birliğiyle Develon İş Makinaları ve Doosan Forkliftleri tercih ediyor

Türkiye’nin önde gelen firmalarından Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş. (TÜRKŞEKER), iş süreçlerinde verimliliği artırmak ve makine parkını genişletmek amacıyla Develon İş Makinaları ve Doosan Forkliftleri tercih etti. Yapılan anlaşma kapsamında, 30 tonluk Develon paletli ekskavatör ve 15 tonluk Develon lastikli yükleyici satın alındı. TÜRKŞEKER, forklift parkını genişletmek amacıyla 3 adet dizel ve 2 adet elektrikli Doosan forklift alımı gerçekleştirdi.

Ankara’da gerçekleştirilen teslimat töreni Tarım ve Orman Bakanı İbrahim Yumaklı’nın konuşmasıyla gerçekleştirildi. Türk Şeker Fabrikaları yetkilileri, yapılan tercihin şirketin kapasitesini artırarak iş süreçlerini daha etkin hale getireceğine vurgularken, ASKO Glob All firması yetkilileri ise TÜRKŞEKER gibi köklü bir kuruluşla iş birliği yapmaktan dolayı memnuniyetlerini dile getirdi.

ASKO Glob All ile TÜRKŞEKER iş birliğinin temeli atıldı

ASKO Glob All yetkilileri, TÜRKŞEKER ile gerçekleştirdikleri bu iş birliğinden dolayı memnuniyetlerini dile getirerek, “TÜRKŞEKER gibi köklü bir şirketle bu yolculuğa çıkmak bizi gururlandırıyor. Develon ve Doosan gibi güvenilir markaların ekipmanlarıyla, TÜRKŞEKER’in projelerine değer katmak için sabırsızlanıyoruz” ifadelerini kullandı.

TÜRKŞEKER, çalışmalarıyla çeşitli faaliyet alanlarına katkı sağlıyor

Türkiye’nin şeker sektöründe en büyük şirket durumundaki Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş. (TÜRKŞEKER) faaliyetlerini; 4634 sayılı Şeker Kanunu göre yürütmekte olan bir şirket konumunda bulunuyor. Merkezi Ankara’da olan Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş.; tarım, imalat-gıda, imalat-kimya, imalat-elektriksiz makina, imalat-meslek bilim ölçü kontrol optik donanım sektörlerinde faaliyet gösteriyor.

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

Sancak Hazır Beton Genel Müdürü Cüneyt Tat: “Putzmeister ile ilkleri yaşıyoruz”

SONRAKİ HABER

Zoomlion Türkiye, 2023 yılını Antalya Bölge Müdürlüğü açılışıyla tamamladı

BENZER HABERLER
Devamını Oku

Borusan Cat, ziyaretçileri ile buluşuyor

Borusan Grup şirketlerinden Borusan Cat, 11 Temmuz 2024’ten itibaren önümüzdeki aylarda çeşitli lokasyonlarda iş makinelerini ve hizmetlerini tanıtmak…
Total
0
Share