İnşaat ve iş makineleri sektöründe yaşanan gelişmeleri, 27 yıldır hiç ara vermeden okuyucularına aktaran Makina Market, hala ilk sayıdaki heyecanı ile yayın hayatını sürdürüyor.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

Zoomlion Türkiye, 2023 yılını Antalya Bölge Müdürlüğü açılışıyla tamamladı

Türkiye genel merkezini 2022 yılında devreye aldıktan sonra 2023 yılında birçok bölgede açılışını gerçekleştirdiği bölge müdürlükleriyle sektöre damga vuran Zoomlion Türkiye, 2023 yılını 29 Aralık’ta açılışını yaptığı Antalya Bölge Müdürlüğüyle tamamladı.

Müşterilerine en iyi satış ve satış sonrası hizmetler, yedek parça bulunabilirliğini sağlamak için Türkiye’nin dört bir yanına uzanan satış ve servis ağı ile yatırımlarını sürdüren Zoomlion, bu doğrultuda Türkiye’deki 8. Bölge müdürlüğü olan Antalya Bölge Müdürlüğünün açılışını büyük bir organizasyon ile gerçekleşti. Zoomlion Türkiye 2023 yılının sonuna kadar sırasıyla: İstanbul, İzmir,  Ankara, Adana, Samsun, Trabzon, Diyarbakır ve Antalya’da açılışta bulundu. Antalya Bölge Müdürlüğü açılış töreni, 200’ün üzerinde davetlinin katılımıyla yapıldı.

Tören açılış konuşmalarıyla başladı

Türkiye genelinden birçok bölge açılışını düzenledikten sonra Antalya’da bulunan 8. bölge müdürlüğünü de hizmete açan Zoomlion Türkiye 2023 yılını yeniliklerle tamamladı. Açılış töreni Zoomlion Türkiye Pazarlama Uzmanı Melek Çiloğlu’nun karşılama konuşmasıyla başladı. Ardından Zoomlion Türkiye Genel Müdürü Keyyum Abduwaki, Zoomlion’un global yapısı ve Türkiye’deki kuruluşu hakkında bir konuşma yaparken Zoomlion Türkiye Antalya Bölgesi Satış ve Pazarlama Sorumlusu Ali Kemal Tunca yeni tesisle ilgili konuşmasını yaparak düşüncelerini ifade etti.

Antalya Bölge Müdürlüğü ile hizmet kapsamı genişledi

Bölge müdürlüğü, 200 metrekare depo, 315 metrekare servis alanı olmak üzere 3000 metrekare üzerine kuruldu. Antalya’da açılışı yapılan bölge müdürlüğü; satış, satış sonrası hizmetler, yedek parça deposu ve showroom olarak hizmet veriyor.

Açılış töreni tüm gün sürdü

Antalya Bölge Müdürlüğü açılışı, kurdele kesme töreni Zoomlion yönetimi ve bölgeden gelen referans müşterilerin katılımıyla gerçekleşti. Açılış töreninde yakın zamanda markadan yeni makine siparişi veren 8 müşteriyle imza töreni yapıldı. Açılış töreninin konsepti, yılbaşı ağacı ve süslemeleriyle bir Noel pazarı gibiydi. Davetliler kokteyl menüsü, ızgara köfte, patlamış mısır ve közlenmiş kestane ikramının tadını çıkardı. Bando ekibinin performansıyla davetliler eski Türkçe şarkılar eşliğinde eğlendi.

Gündüz düzenlenen açılış töreni etkinliğinin ardından, davetliler seçkin bir otelin balo salonunda düzenlenen akşam yemeği etkinliğinde ağırlandı.  Zoomlion Türkiye Satış Direktörü Fatih Tanrıseven açılış konuşmasını gerçekleştirdi. Firma tanıtım videoları gösterildi. Kıdemli Pazarlama Uzmanı Melek Çiloğlu Zoomlion’un global yapısı, tarihçesi, Zoomlion Türkiye tesisleri, Zoomlion ürün grupları ve referans müşterilerinin anlatıldığı bir şirket tanıtım sunumu yaptı. Davetliler sunumun ardından Zoomlion’un küresel yapısını ve gücünü daha iyi anladıklarını ifade etti. Gecenin sonunda referans müşterilerin katılımıyla yeni yıl pastası kesildi.

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

TÜRKŞEKER, ASKO GLOB ALL iş birliğiyle Develon İş Makinaları ve Doosan Forkliftleri tercih ediyor

SONRAKİ HABER

XCMG’nin yeni vinç ürün grubu ENKA Pazarlama ile sektörde yerini alacak

BENZER HABERLER
Total
0
Share