İnşaat ve iş makineleri sektöründe yaşanan gelişmeleri, 27 yıldır hiç ara vermeden okuyucularına aktaran Makina Market, hala ilk sayıdaki heyecanı ile yayın hayatını sürdürüyor.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

TürkTraktör, iş makineleri yelpazesini CASE 856C greyder ile genişletiyor

İş makineleri sektöründeki faaliyetlerini her geçen gün artıran TürkTraktör, geniş ürün yelpazesine CASE 856C greyderi de ekledi. Faz 5 emisyon seviyesindeki üstün motor teknolojisine sahip CASE 856C, TürkTraktör güvencesiyle inşaat sektöründe güç, verimlilik ve dayanıklılığı bir arada sunuyor.

Türkiye iş makinesi sektörüne sundukları ürün ve hizmetler ile önemli katkılarda bulunduklarını belirten TürkTraktör İş Makineleri İş Lideri Boğaç Ertekin, “Türkiye’de iş makineleri alanında müşterilerimizin farklı ihtiyaçlarına göre ürün ve hizmet sunabilme kabiliyetine sahibiz. Ürünlerimizi çeşitlilik açısından değerlendirdiğimizde, pazardaki talebin yüzde 90’ından fazlasına cevap verebileceğimiz farklı modellerimiz bulunuyor. Müşterilerimizden aldığımız geri bildirimler doğrultusunda ürün çeşitliliğimizi zenginleştiriyor, dünya standartlarındaki Faz 5 emisyon geçişiyle birlikte yeni serilerle güncelliyoruz. Ürün yelpazemizde önemli bir yeri dolduran CASE 856C greyderimizi de yeni ürünlerimiz arasına ekledik. İş makineleri faaliyetlerimizi müşterilerimize daha fazla hizmet götürerek sürekli geliştirmeye devam edeceğiz” dedi.

Boğaç ERTEKİN – TürkTraktör İş Makineleri İş Lideri

CASE 856C ile üretkenlik artıyor

CASE 856C model greyderler, FPT marka 190 beygir güç üreten Faz 5 emisyona sahip olan motoru ile her türlü arazide etkileyici bir performans ve üretkenlik sunuyor. Düşük emisyon değerleri ile çevreye daha az etki bırakırken, yakıt verimliliği ile de dikkat çekiyor. Sağlam şasi yapısı ve üstün kalite ile mühendisliğe sahip komponentlerle donatılmış olan CASE 856C greyderler, zorlu iş koşullarında uzun ömürlü kullanımıyla öne çıkıyor. CASE 856C, geniş ve kullanımı kolay kabini ile özel motor kaputu tasarımı sayesinde operatörlere geniş görüş açısı sağlıyor. CASE iş makinelerine özel tasarlanmış greyder bıçağı sayesinde kısa çalışma periyotlarında maksimum verimlilik sağlıyor.

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

Lezita, lojistik süreçte Bobcat TL 25.60 ile işini garantiliyor

SONRAKİ HABER

HİDROMEK, İspanya ordusuna zırhlı iş makinesi teslimatı gerçekleştirdi

BENZER HABERLER
Total
0
Share