İnşaat ve iş makineleri sektöründe yaşanan gelişmeleri, 27 yıldır hiç ara vermeden okuyucularına aktaran Makina Market, hala ilk sayıdaki heyecanı ile yayın hayatını sürdürüyor.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

Üst yapı sektöründe rekor teslimat

Üst yapı imal ve ihracatı konusunda dikkat çeken çalışmalar yapan Tureksa Araç Üstü Ekipman tarafından imal edilen 710 adet ekipmanla donatılan 355 karla mücadele aracı sektörün en önemli firmalarından olan Sarılar Grup’a görkemli bir törenle teslim edildi. Mercedes, Ford ve Iveco marka araçlardan oluşan ve ekipmanları Tureksa tarafından üretilen 355 araç, karla mücadelede kullanılacak.

Avrupa genelinde, aynı anda ve tek seferde teslim edilen en yüksek araç sayısı ile gerçekleştirilen rekor teslimat törenine; Tureksa Araç Üstü Ekipman Makine Projelendirme ve İmalat Genel Müdürü Zeliha Şahin, Tureksa Yöneticisi Tarık Şahin, Sarılar İnşaat ve Elektronik Genel Müdürü Ahmet Sarı, Sarılar Grup Ailesinden Süleyman Sarı ve İsmail Sarı, Sarılar Grup İş Geliştirme Müdürü Faruk Sarı, Mercedes-Benz Türk Kamyon Satış Direktörü Alper Kurt, Ford Çetaş Otomotiv Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mehmet Taşar, Çetaş Otomotiv Genel Müdürü Gülay Kökbaş, Iveco Satış Direktörü Erkan Erşin, Iveco Bayisi İstanbul Fiat Yönetim Kurulu Başkanı Cem Arı, Mercedes-Benz Türk Bayisi Heska Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Hekim Toloğ ve çok sayıda tedarikçi katıldı.

Tureksa’dan iş birliğine ilişkin açıklama

2016 yılından bu yana faaliyetlerini sürdüren Tureksa, kurulduğu günden bu yana teknoloji odaklı çalışmaları, partnerleri ile uyumlu ticari bakışı ve ilkelerinden şaşmayan yerli kimliğiyle sektördeki yerini koruyor. Sürekli gelişen, hizmet ağını genişleten ve hali hazırda birçok ülkeye ihracat yapan yapısı ile tanınan firma, bir yandan karla mücadele araçları üretirken diğer taraftan da yol süpürme araçları konusundaki uzmanlığına dayalı imalatlarını sürdürüyor. Ürünleriyle sektördeki birçok firmaya çözüm sunan Tureksa, en büyük teslimatını hem kamu kurumları hem de özel kuruluşlara hizmet vererek saygın bir konumda bulunan Sarılar Grup’a gerçekleştirdi. Tureksa; inşaat yapımı, kamu sektöründe çeşitli altyapı ve üstyapı işleri, her türlü araç ve iş makinesini kapsayan (Şoförlü, operatörlü ve yakıtlı) operasyonel kiralamalar ve proje kapsamlı dış ticaret ilişkileri yürüten Sarılar Grup ile yapılan iş birliğini, “Her iki taraf açısından da son derece uyumlu, verimli ve olumlu bir iş birliği içerisinde gerçekleşen projenin ülkemize hayırlı olmasını dileriz” sözleriyle duyurdu.

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

<strong>SaMoTer’de ‘dijital şantiye’</strong>

SONRAKİ HABER

<strong>Orta gelirliye konut kampanyası: “Yeni Evim” ayrıntıları belli oldu</strong>

BENZER HABERLER
Total
0
Share