İnşaat ve iş makineleri sektöründe yaşanan gelişmeleri, 27 yıldır hiç ara vermeden okuyucularına aktaran Makina Market, hala ilk sayıdaki heyecanı ile yayın hayatını sürdürüyor.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

VURAL İNŞAAT, ORMAN ARAZİLERİNDE GC SERİSİ İLE GÜÇLENDİ

ORMAN ARAZİLERİNDE ÇALIŞMALARINI SÜRDÜREN VURAL İNŞAAT ŞİRKETİ, CAT 320GC İLE TANIŞTI. FİRMA; GÜÇLÜ PERFORMANS, KABİN KONFORU, BAKIM KOLAYLIĞI VE DİJİTAL EKRAN TEKNOLOJİSİ SUNAN CAT 320GC İLE ZORLU ARAZİ KOŞULLARINDAKİ TÜM İŞLERİN ÜSTESİNDEN GELİYOR.

 

Zorlu çalışma koşullarında başarılı işlere imza atan Vural İnşaat Şirketi, faaliyetlerinin tamamında iş makinelerinin gücüne ihtiyaç duyuyor. Bünyesinde birbirinden farklı makineleri bulunduran firma, geçtiğimiz aylarda Cat 320GC serisini parkına ekledi. Kısa bir süre içerisinde de GC serisini kullanmaya başlayan Vural İnşaat, makinenin arazi şartlarındaki konforu ve güçlü performansıyla tüm işlerinin üstesinden kolaylıkla geliyor.

 

Vural İnşaat Kurucusu Mehmet Vural

GC SERİSİ İLE ÜSTÜN PERFORMANS

Vural İnşaat’ın orman arazisinde yaklaşık 2 yıldır aktif olarak kullandığı CAT 320GC’nin performansını değerlendiren Mehmet Vural: “Bugüne kadar birçok iş makinesiyle çalıştık. Fakat, Cat 320GC serisini bünyemize kattıktan sonra işlerimiz hızlanarak genişlemeye başladı. Cat 320GC, diğer makinelere göre beklediğimiz performansın çok üstünde bir çalışma gücü sağlayarak işlerimizi kolaylaştırıyor. Makine, zorlu zeminlerdeki kullanım rahatlığıyla da bize avantaj sağlıyor” dedi.

 

YAKIT CİMRİSİ

“Cat 320GC, kendi segmentinde uzun süreli çalışma yürüten diğer iş makinelerine göre yakıt cimrisi bir makine” ifadelerini kullanan Vural, Cat 320GC’nin bir önceki seriye göre yakıt konusunda kendisini çok geliştirip maliyet olarak şirkete büyük kazanç sağladığını belirtti ve şunları ekledi: “Makineyi ilk aldığımızda yakıt sözleşmesi yaptık. Cat 320GC’yi yakıt tüketiminde diğer makinelerle kıyasladığımızda aradaki farkı çok rahat görebiliyoruz. Bu neden GC serisi piyasadaki diğer makinelere göre yakıt konusunda bizi fazlasıyla memnun etti. Yakıtın dışında makinenin performansını ve gücünü de oldukça iyi bulduk. Cat 320GC, söylenenin çok üzerinde performans sağlamasıyla takdirimizi kazandı” ifadelerini kullandı.

 

 

GENİŞ KABİN, DİJİTAL EKRAN VE KULLANIM KOLAYLIĞI…

Cat 320GC’nin zorlu arazideki kullanım şartları değerlendiren Vural, şunları kaydetti:” Caterpiller’ın kabinleri genel olarak çok büyük ve konforlu oluyor. Cat 320GC serisinde de aynı özellikleri fazlasıyla karşılamışlar. Makinede dijital ekran olması ve her şeyi tek noktadan yönetebilmemiz, kullanım açısından operatöre büyük kolaylık sağlıyor. Kabin içerisinde operatörün rahat hareket edebilmesi ve kullanım konforu da bizleri fazlasıyla memnun ediyor.”

 

KOLAY BAKIM

Son olarak Cat 320GC’yi makinelerin belirli zamanlarda yapılması gereken rutin bakımlar açısından değerlendiren Vural, “Makinemizin bakımları zahmetsiz ve bir o kadar da kolay. Bakımlar esnasında makinenin üzerine çıkma gereği duymadan olduğumuz yerden kısa sürede hızlıca bakımlarını yapıp bitirebiliyoruz. Makinede daha az filtre kullanılması da bizim gözümüzde büyük avantaj” dedi.

 

 

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

BATI MADEN’İN MERMERDEKİ DEĞİŞMEZ İKİLİSİ: HITACHI VE KAWASAKI

SONRAKİ HABER

TÜRKİYE MÜTEAHHİTLER BİRLİĞİ’NİN YENİ BAŞKANI ERDAL EREN OLDU

BENZER HABERLER
Total
0
Share