İnşaat ve iş makineleri sektöründe yaşanan gelişmeleri, 27 yıldır hiç ara vermeden okuyucularına aktaran Makina Market, hala ilk sayıdaki heyecanı ile yayın hayatını sürdürüyor.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

XCMG, ConExpo’da 50 amiral gemisini sergileyecek

Çin merkezli iş makinesi üreticisi XCMG, ABD’nin Las Vegas kentinde 14-18 Mart tarihleri arasında düzenlenecek ConExpo’da sekiz ana kategoride 50 amiral gemisi ürününü ziyaretçiler ile buluşturacak.

Çin merkezli iş makinesi üreticisi XCMG, ilk kez denizaşırı bir fuara katılım sağlayacak. XCMG, en yeni vinçlerini, ekskavatörlerini, yükleyicilerini, fore kazık makinelerini, yol makinelerini ve limanlarda kullanılan makinelerini stant alanında sergileyecek.

En yeni iş makineleri, ziyaretçileri karşılayacak

XCMG, şirketin mükemmel kaldırma kabiliyeti, akıllı kontrol sistemleri, ergonomik tasarım ve endüstri lideri sürüş performansına sahip olduğunu söylediği Kuzey Amerika pazarı için tasarlanmış en yeni arazi vinci XCA150_U’yu piyasaya sürecek. Fuara katılımla ilgili açıklamalarda bulunan XCMG Başkanı Yang Dongsheng, “ConEpxo-Con/Agg’daki kilometre taşı sergimizin yalnızca en iyi ürünleri küresel müşterilere ulaştırmakla kalmayıp, aynı zamanda XCMG’nin teknolojik yeniliğe öncülük eden ve yeşil, sürdürülebilir kalkınmayı ilerleten lider bir Çinli inşaat makinesi üreticisi olarak gelişen potansiyelini göstermesini umuyoruz” dedi.  

Kuzey Amerika için özel ürünler

XCMG, birinci sınıf bir ürün olan XE35U’da, dahil olmak üzere Kuzey Amerika için tasarlanmış 17 ekskavatörü piyasaya sürecek. Bu, tek yönlü ve iki yönlü devreler arasında geçiş yapabilen yardımcı hidrolik boru hatları ile donatıldı. Hidrolik başparmak ve diğer aletlerin hassas kontrolünü sağlamak için makaralı anahtarlara sahip elektrikli orantılı kumanda kolları; ve en iyi yakıt tüketimi aralığında çalışmasını sağlamak için hidrolik sistem gücüyle eşleştirilmiş bir motor. Şirket ayrıca ABD T4F ve Avrupa’nın Stage V emisyon gerekliliklerini karşılayan Cummins motora sahip 4 tonluk amiral gemisi XC948 tekerlekli yükleyiciyi de stant alanında bulunduracak.

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

Eaton, ConExpo'da otoyol dışı elektrikli donanımlarını öne çıkarıyor

SONRAKİ HABER

TEMSA'dan Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla depremzedeler için anlamlı proje

BENZER HABERLER
Total
0
Share