İnşaat ve iş makineleri sektöründe yaşanan gelişmeleri, 27 yıldır hiç ara vermeden okuyucularına aktaran Makina Market, hala ilk sayıdaki heyecanı ile yayın hayatını sürdürüyor.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

Zoomlion Türkiye, Diyarbakır Bölge Müdürlüğünü hizmete açtı

Zoomlion Türkiye’nin 7. bölge müdürlüğü olarak açılan Diyarbakır Bölge Müdürlüğü, 15.12.2023 tarihinde renkli bir törenle faaliyete geçti.

Türkiye genelindeki varlığını güçlendiren Zoomlion, Diyarbakır Bölge Müdürlüğü’nü düzenlenen etkileyici bir törenle hizmete açtı. Davetliler, Diyarbakır’ın özgün dansları ve lezzetleri eşliğinde açılışın keyfini çıkarırken, özel kampanyalarla yeni iş birlikleri de gerçekleşti.

Orçun ORAZLI – Zoomlion Türkiye Diyarbakır Satış Süpervizörü

Zoomlion Türkiye, hizmet ağına Diyarbakır’ı ekledi

Zoomlion Türkiye Diyarbakır Satış Süpervizörü Orçun Orazlı: “Zoomlion olarak ‘müşteriler için sürekli değer yaratmak’ felsefesine bağlı kalarak, Türkiye’deki yapılanmamızı her geçen gün büyütmeye devam ediyoruz. İstanbul, İzmir, Ankara, Adana, Samsun ve Trabzon lokasyonlarının ardından Güneydoğu Anadolu Bölgesi’ne hizmet verecek Zoomlion Türkiye Diyarbakır Bölge Müdürlüğü’müzü de hizmete sunarak müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verebilmek için satış ve satış sonrası hizmet ağımızı Türkiye’nin dört bir yanına ulaştırmayı hedefliyoruz. Bize destek olan, güvenen müşterilerimiz ile birlikte geleceğe güvenle bakıyoruz. Her zaman müşterilerimizin yanındayız. Yeni tesisimizin tüm bölgeye ve ülkemize hayırlı uğurlu olmasını dileriz” açıklamasında bulundu.

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

Çatalkaya Makina ve Deutz AG iş birliği, kapsamlı adımlar ile gelişiyor

SONRAKİ HABER

Komatsu, kısa kuyruk salınımlı tekerlekli ekskavatör serisini genişletiyor

BENZER HABERLER
Total
0
Share