İnşaat ve iş makineleri sektöründe yaşanan gelişmeleri, 27 yıldır hiç ara vermeden okuyucularına aktaran Makina Market, hala ilk sayıdaki heyecanı ile yayın hayatını sürdürüyor.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

ZORLU KOŞULLARIN UZMANI: CEYTECH

ÜRETTİĞİ KOVA VE ATAŞMANLAR İLE DÜNYA İŞ MAKİNELERİ DEVLERİNİN ONAYLI ORİJİNAL EKİPMAN ÜRETİCİSİ KONUMUNDA BULUNAN CEYTECH, YÜKSEK YÜKLEME KOVALARI İLE DE YÜKLEYİCİLERİN İHTİYACINA CEVAP VERİYOR.

 

İş makinelerinin en önemli parçalarından biri olan kova üretiminde büyük başarılara imza atan Ceytech Attachments, 40 yıllık tecrübesiyle iş ve inşaat makineleri için ataşman ve kova üretimi ile sektöre öncülük ediyor. Kalitesi, dayanıklılığı ve kullanıcılarına sağladığı avantajlarla dikkat çekiyor.

 

 

DAYANIKLILIK VE KALİTE

 

Ağız bıçağı, yan bıçaklar, topuk sacları ve yan aşınma plakaları HB450 aşınma saclarından üretilen Ceytech Yüksek Yükleme Kovaları, orijinal ekipman ölçüsünde tasarlandı. 11-23 ton arası yükleyicilerin kullanımına uygun olarak piyasaya sürülen, düşük yoğunluklu malzemelerin yüksek kamyon, vagon ve silolara yüklenmesi ve boşaltılmasında kullanılan hidrolik silindir kontrollü yüksek yükleme kovaları ile Ceytech, sektörde fark yaratıyor.

 

 

Bu bir advertorial çalışmadır

 

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

WIRTGEN GROUP MAKİNELERİ VE TESİSLERİ, SILVERSTONE PİSTİNİ YENİLEDİ

SONRAKİ HABER

GALEN, “EKO KOVA” İLE FARK YARATIYOR

BENZER HABERLER
Total
0
Share