İnşaat ve iş makineleri sektöründe yaşanan gelişmeleri, 27 yıldır hiç ara vermeden okuyucularına aktaran Makina Market, hala ilk sayıdaki heyecanı ile yayın hayatını sürdürüyor.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

Develon yeni 6 tonluk Stage V mini ekskavatörlerini piyasaya sürüyor

Develon, yeni DX62R-7 ve DX63-7 6 tonluk Stage V mini ekskavatörlerini piyasaya sürdü.

Yeni DX62R-7 ve DX63-7mini ekskavatör modelleri, maksimum performans, optimum stabilite, artırılmış çok yönlülük, artırılmış operatör konforu, kontrol edilebilirlik, dayanıklılık, bakım kolaylığı ve servis kolaylığı sunacak şekilde tasarlandı.

Stage V motor ile yüzde 7 yakıt tasarrufu

Her iki model de 44,3 kW (59,4 HP) güç sağlayan yeni D24 Stage V uyumlu dizel motorla çalışıyor. Develon, D24 motorun 26,5 kgm/rpm’lik %8 artırılmış tork sunmasına rağmen, motor yakıt tüketiminde yine de yüzde 7’lik bir azalma sağladığı belirtiliyor. Ayrıca DX62R-7 ve DX63-7, yeni bir Ana Kontrol Vanası üzerinde çalışan bir Yük Algılama Sistemi kullanıyor. Mekanizma, önceki modellere kıyasla daha uzun bir makara vuruşu sağlayarak kontrol edilebilirliği ve çalışma verimliliğini/performansını artırıyor.

Kolay kullanım

Her iki makine de dakikada 90 litre yardımcı akış sağlayarak ataşmanlarla çalışmanın verimliliğini artırıyor. Akış kapasitesi, Develon Smart 8 inçlik dokunmatik ekranda 10’ar kademede kolaylıkla izlenirken joystick üzerinde bulunan ayar düğmesi ile kontrol edilebiliyor. DX62R-7 ve DX63-7’deki yeni kabin, kabinin içinden makinenin bu tarafında operatör görünürlüğünü en üst düzeye çıkarmak için tamamen cam bir giriş kapısına sahiptir. Arka görüş kamerası isteğe bağlı olurken kabindeki yüksek parlaklıklı LED çalışma lambaları (standarttır) görüş ve güvenliği daha da artırıyor. Ayrıca DX62R-7 ve DX63-7 mini ekskavatörler, makinelerdeki sensörlerden veri toplayarak ekskavatörler için bir telematik yönetim sistemi sağlayan en son Develon Filo Yönetimi TMS 3.0 Hücresel sistemini de standart olarak içeriyor.

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

Komatsu, orta boyutlu hidrojen yakıt hücreli ekskavatör konseptini piyasaya sürüyor

SONRAKİ HABER

İMMB’nin Yeni Yönetim Kurulu Başkanı Halide Rasim

BENZER HABERLER
Total
0
Share