İnşaat ve iş makineleri sektöründe yaşanan gelişmeleri, 27 yıldır hiç ara vermeden okuyucularına aktaran Makina Market, hala ilk sayıdaki heyecanı ile yayın hayatını sürdürüyor.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

Wacker Neuson, ataşman üretimine başlıyor

Wacker Neuson; ekskavatörler, teleskobik yükleyiciler ve tekerlekli yükleyiciler gibi ürünler için ataşman üretimine başladığını duyurdu.

Şirketin satış sonrası biriminin parçası olacak yeni bölümü, inşaat ekipmanları pazarında 25 yıllık deneyime sahip Genel Müdür Reinhold Baisch tarafından yönetilecek.

“Yeni gelişmeler için sabırsızlanıyorum”

Wacker Neuson Group’un CSO’su Alexander Greschner, “Ataşman işimizin daha da profesyonelleşmesi, bu alanda güçlenmemizi ve kendimizi geliştirmemizi sağlayacak. İnşaat ve tarım sektörlerinde kapsamlı, müşteri odaklı ve çözüm sağlayıcı olarak konumlanmayı hedefliyoruz. Doğru ataşmanlar, kompakt makinelerimizi tarım ve inşaat müşterilerimizin beklediği çok yönlü yardımcılara dönüştürecek. Dijital yardım sistemleri ve standartlaştırılmış arayüzlerin giderek daha önemli bir rol oynamasıyla bu alanda da heyecan verici gelişmeler görüyoruz. Yeni gelişmeler için sabırsızlanıyorum” dedi.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

Kubota, 8,5 tonluk yeni mini ekskavatörü tanıttı

SONRAKİ HABER

Volvo ilk orta tonajlı elektrikli ekskavatörü için Avrupa lansmanı yaptı

BENZER HABERLER
Total
0
Share